piątek, 17 maja 2013

Akwarysta

Szacunek dla takich jak TY , Znam zapach strachu i rozpaczy i co najważniejsze Poczucie Obowiązku chęć oddania życia za ojczyznę . Walczyć  za Ojczyznę to działa do momentu kiedy  nie zostaniesz ranny lub nie wygaśnie kontrakt wtedy czarna murzyńska dupa .    
Byłem w Iraku,Afganistanie teraz jako cywil boję sie do tego przyznawać bo zaraz robią ze mnie psychopatę, i płatnego mordercę kobiet i dzieci. Jestem patriotą i boli mnie jak widzę młodych plujących na mundur, flagę, nie szanujących naszej historii i naszych bohaterów.
Dobrze panie Darku że chociaż Pan nie boi sie pokazywać prawdy.

8 komentarzy:

 1. Witam.Mi sie nie podoba,że pojawił sie pan w obcym kraju z bronią-pojechał pan bo dało sie nieco więcej zarobić,ale nie miał pan żadnego prawa tego zrobić.Rząd RP dał panu możliwość z której pan skorzystał,ale prawa to pan nie miał.Nie oceniam pana decyzji-mówie tylko o tym,że żadnemu uzbrojonemu Chińczykowi nie przysługuje prawo do pilnowania porządku w Polsce .Pozdrawiam i życze sukcesów w cywilu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy ja byłem na misji było to przeszło dwadzieścia lat temu , był to powód do dumy . Wracaliśmy z wysoko podniesionymi głowami i byliśmy dumni z munduru , do dzisiaj jest to dla mnie powód do dumy . To nie wina Akwarysty i jemu podobnych lecz amerykanów którzy wypatrzyli obraz żołnierza obrońcy do roli bezmyślnego i naćpanego żołdaka .W naszej historii żołnierz i mundur to jedno to honor i umiłowanie ojczyzny bynajmniej ja tak mam i żaden hipis tego nie zmieni .

  OdpowiedzUsuń
 3. "1 I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
  mającą dziesięć rogów i siedem głów,
  a na rogach jej dziesięć diademów,
  a na jej głowach imiona bluźniercze1.
  2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
  łapy jej - jakby niedźwiedzia,
  paszcza jej - jakby paszcza lwa.
  A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
  3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,
  a rana jej śmiertelna została uleczona2.
  A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,
  4 i pokłon oddali Smokowi,
  bo władzę dał Bestii.
  I Bestii pokłon oddali, mówiąc:
  «Któż jest podobny do Bestii
  i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»
  5 A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
  i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy3.
  6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu,
  by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi,
  i mieszkańcom nieba.
  7 Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi
  i zwyciężyć ich4,
  i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
  8 Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy5, "

  To już 2000 lat temu zostało zapowiedziane!!!

  Ciekawe czemu nam nie powiedzą wprost, że te wszystkie zbrodnicze plany, są po to aby przyszykować ludzkość na walkę z Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Nawiązanie do ostatniej audycji nr 15. Rzecz o arabach. Kiedyś pewnie bym się dziwnie uśmiechnął, a teraz...

  "Głos Ostrowski"
  sobota 17 stycznia 1948

  "Oficerowie niemieccy na czele arabskich oddziałów w Palestynie"
  Donosiliśmy ostatnio, że oficerowie angielscy prowadzą wyszkolenie arabskich oddziałów terrorystycznych w Palestynie.Sensację wywołał fakt, że organizacja bojówek żydowskich Haganah wzięła do niewoli na przedmieściach Jerozolimy 2 byłych oficerów armii niemieckiej którzy-jak ustalono- dowodzili oddziałami arabskimi.
  Jak się okazuje jeden z nich był polakiem z pochodzenia który podpisał listę VD. Obydwaj byli członkami armii Rommla w Afryce. Wzięci do niewoli przez anglików. zbiegli i ukrywali się w Kairze, aż do końca wojny. Następnie po porozumieniu się z Muftim Jerozolimy udali się do Syrii, gdzie zajęli się formowaniem oddziałem arabskich terrorystów. Z kolei dowodzili oni bandami w okolicy Haifa. Żydowscy bojówkarze po sądzie polowym rozstrzelali nazistowskich oficerów i zawiadomili władze angielskie Patrol angielski po przybyciu na miejsce egzekucji zastał trupy hitlerowców oraz wszystkie dokumenty ich tożsamości. Nazwisk rozstrzelanych nie ujawniono."

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko do mnie absolutnie nie przemawia "miłowanie Ojczyzny" pod irackim bądź afgańskim niebem. Jeśli tak bardzo ją miłujemy to miłujmy ją tu właśnie- w Jej granicach. Dla Ojczyzny jesteśmy więcej warci żywi na miejscu, niż martwi na odległej pustyni.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozdrowienia dla Akwaristy ! Ave wszyscy Twoi Towarzysze Obrony w Slozbie danei na rozkaz . Nie dla slowa" prosze" ale dla rozkazu ! Jesli Ty Akwarista masz sie wsydzic ze wykonywales rozkazy --- To niech ci odpowiedza oskarzyciele jak opisuja tch ktozy zaprojektowali i wydali rozkazy " tego okrucienstwa z premedytacia "! ? O glupota i zabbobonnosc nie pozwala widziec realnych przyczyn . Moge ci tylko dodac z oficialnych dokumentow Kosciola Swietego : Ze uwaza sie za sluszne -iz zwyciesca bez ponoszena winy moze krasc, urzywaci tego co znaidzie w domach krajow podbitych i gwalcic i czynic niewolnikami ! JEST TO LEGALNY PRECEDER OD CZASOW WOJEN opisanych w Bibli ,az do dzis ! I gdzie sa ci co obwiniaja ciebie i modla sie by gwalcili ich curki ...I nawet nie wiedza o co sie modla !Jest to upokazajace naprawde ! Ave Akwarista ! Ostatnie pytanie to co zostalo zaprogramowane z premedtazia ,zeby nie ujzalo swiatla dziennego w waszch opowiesiach ! Zamkneli wam usta prawdy ! By tacy jak ja i mnie podobni nie zobacyli systemu faszystowskiego i zlodziejskiego ! Hanbiacego dla kliki ONZT i Nowego Pozadku Swiatowego , bo to oni sa organizatorami . Napasci na panstwa bogate w nafte ,beryl ,cadm,diamenty itd. Ma Wy opowiadajcie o prawdzie ,ze to grupy placone da USA. "NAJEMNICY " wszczynali "rozruby " by miec powody do zagrabienia wlasnosci ludow podbitych i wytepic ich glodem !Dziekuje !

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiające jest dlaczego nie mówi się i nie pisze na temat Ludowego Wojska Polskiego które walczyło u boku "bratniej pomocy" ZSRR w Korei Północnej i Wietnamie oraz o Polakach którzy walczyli po stronie przeciwnej przeciwko komunistom.
  Na ten temat panuje głucha cisza.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.