niedziela, 26 maja 2013

Otto van de Grove Belg

Otto van de Grove Belg , szanowany radny miasteczka , polityk , właściciel kilku zakładów leczniczych , klonuje dzieci faszystów niemieckich .Robi zapłodnienia in vitro  .Ma 98 lat praktyki odbywał w Auschwitz  ponoć taki dyplom otwiera drzwi na Sorbonie .Zapraszam do Gubina syn kata z Auschwitz ma tu swą wystawę i sprzedaje nawet eksponaty .Ma tu galerię cały normalny świat go wydalił jednak my Polacy daliśmy mu szanse . Dr SS szturmowiec tak to interpretuje program , zbrodniarz szturmfiurher , syn rzeźnika z KL teraz sprzedaje spreparowane ludzkie zwłoki .  Nawet abażur z ludzkiej skóry tu kupicie .Kto ma ochotę na 3mm odblask ludzkiego ciała wystarczy 10 000 tys euro .Za spreparowana dłoń tylko 1000 euro .Popielniczka z ludzkiej dłoni z Korei kosztuje tylko 200 PLN .Gdy pogadacie z z mieszkańcami Europy tylko z tymi czarnymi to nawet z Etiopii za 50 $ ciało 300 letnie kupicie , fajnie wygląda nad kominkiem . ....

8 komentarzy:

 1. A może z Riese było podobnie...?

  Inne Oblicza historii. Styczeń 2012.

  Das Mittelwerk-Dora.

  (...)Początki prac w masywie góry Kohnstein sięgają 1917 roku, gdy firma BASF rozpoczęła wydobycie anhydrytu (tzw. bezwodnego gipsu) na potrzeby przemysłu cementowego. W dwa lata po dojściu Hitlera do władzy, w 1935 roku spółka "Wifo" (Wirtschaftliche Forschungsgesellschaft-Gospodarcza Spółka Badawcza, w gestii Ministerstwa gospodarki Rzeszy) rozpoczęła, zgodnie ze zleceniem, budowę rozległego systemu sztolni na tajny magazyn surowców i materiałów, przydatny na wypadek wojny.Do końca sierpnia przygotowano 46 komór połączonych dwoma ciągami komunikacyjnymi o długości 2 km, których powierzchnia użytkowa wynosiła 120 000 metrów kwadratowych.
  Ostatecznie decyzje o podjęciu produkcji zbrojeniowej na miejscu magazynów rezerw zapadły w wyniku zmasowanych alianckich nalotów na Niemcy i Austrię, które poważnie dotknęły ośrodki przemysłowe związane z produkcją rakiet V1 i V2 w Wiedniu, Neustadt, Friedrichshafen czy Peenemunde.
  Już kilka dni po podjęciu ostatecznej decyzji o przeniesieniu, 28 sierpnia 1943 roku przybył do Kohnstein pierwszy transport 107 więźniów z KL Buchenwald. Transport ten zapoczątkował powstanie obozu koncentracyjnego Mittelbau-Dora, stworzonego na potrzeby fabryki zbrojeniowej. Przewinąć się przezeń miało 60 000 więźniów z których 25% stanowili Polacy. Poszczególne prace prowadzone były przez wielkie koncerny niemieckie ( AEG Siemens, Volkswagen, IG Farben) z bezwzględnym wykorzystaniem więźniarskiej siły roboczej. Około 20 000 więźniów przypłaciło to życiem.(...)

  W tym artykule zamieszczone są zdjęcia z kompleksu. Autor na koniec dodał coś ciekawego:

  (...)Pisząc to nie mogę pozbyć się przykrej refleksji, a może bardziej poczucia niesmaku, jaki wzbudza we mnie konieczność płacenia setek euro za prawa do publikacji fotografii wykonanych przez i na zlecenie hitlerowskiej machiny zbrodni. Kości ofiar zbielały w ziemi, biznes trwa dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to juz wiekszego znaczenia,bo i tak juz jestesmy martwi.Tym co sie wydaje ze jest inaczej pozostaje tylko nadzieja ktora umiera ostatnia."JESTESMY TYM O CO WALCZYMY I TYM CZYM ZYJEMY"

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy na pewno chodzi o Gubin ?
  Wystawa jest po niemieckiej stronie w GUBEN.

  http://wyborcza.pl/1,76842,7949745,Czesci_ludzkiego_ciala_do_kupienia_w_Guben.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cały Dariusz Kwiecień - 100%... coś gdzieś dzwoni ale niewiadomo w jakim kościele. I znowu ci źli i naiwni Polacy na tapecie muszą być.

   Panie Darku, RIESE jest wystarczająco tajemnicze i intrygujące i naprawdę nie trzeba tu jakichś kosmitów, hitlerjugenów z kangurzymi "skokami" czy innych wymysłów. Więc błagam - żadnych Gubinów i Elefantyn tylko konkrety z pańskiego podwórka! Czekam na filmy i zdjęcia, odwiedzam bloga regularnie... szkoda, że tak po prostu nie mogę na Dolny Śląsk zawitać i sam pozwiedzać - może kiedyś...

   Niemniej, szkoda, że się Pan tak rozmienia na drobne jakimiś pierdołami bez pokrycia, i jeszcze takie proste pomyłki...

   Usuń
 4. Odnoszę wrażenie po niektórych wpisach z ostatnich kilkunastu dni, że gdyby nie to miejsce, to poniektórzy nie mieliby gdzie swoich żalów powylewać. Ale tutaj przecież nie ściekowisko ludzie!
  Szepnę jeno do owych--weź Ty człowieku jeden, czy drugi spójrz w lustro choć raz w ciągu dnia, i miast ssać tylko w swoją stronę i tylko dla siebie, daj coś z siebie innym.
  Przeleciałam się! wolno mi, podobnie jak i Tobie czytelniku.
  Pozdrawiam i uśmiech zostawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam "DorotaO.D." Z USMIECHEM !I dziekuje za opublikowanie swojch "zalow wylanych " na tresc BLOGU .Jestem bardzo szczesliwa ,ze dalas cos z siebie innym (nam). "Przeleciala(s)sie! wolno (ci),podobnie jak i Tobie (nam) czytelniku ...spojrz w lustro ...z POBUDZONYM USMIECHEM ktory zostal ! Fainie! Bo mine osobiscie podoba sie ten BLOG i wszyscy ludzie ktozy w nim pisza (+TY) ! Nie czuje sie wcale lepsza o monrzejsza od nich wszystkich i kazdego z osobna ,natomiast mam wiele do nauczenia sie ,kazdy z nich cos wnosl i wzbogacil moje zycie ! i nie chce by sie zmieniali (o co kolwiek innego) Sa idealin tacy jacy sa .Zycze szczesca i zadowolenia

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisząc post, byłam w takim a nie innym miejscu mojej egzystencji, więc wyszło jak wyszło, czyli tak jak wyjść powinno.
  Napisałam to co napisałam, czyli akurat to i w taki sposób, w jaki mi grało na tamten czas w 'duszy'.
  Ty Elisabetta2004 (pewnie i większość, jeśli nie wszyscy) zrozumiałaś to co chciałam wyrazić/powiedzieć-dzięki!
  hm, ale czy aby na pewno ?
  Coby uściślić--miałam na myśli to, aby więcej osób wylewało na papier swoje żale (zwał jak zwał), chociaż...wszystko przecież jest takie, jakie być powinno--czyli jak to określałaś -idealne.
  Wyszło masło maślane ?
  jeśli nawet, to myślę, że niczemu ani nikomu to nie zaszkodzi, a może nawet pójdzie na zdrowie, czego życzę.

  Pozdrawiam....wzajemności zostawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "DorotaO.D. " dziekuje za " zywa "odpowiedz oraz zyczenia ,co i Tobie tez z calego serca zycze wszlkiej pomyslnosi . Rozumie ze kazdy ma swoja opowiesc : jaka kolwiek by nie byla... Jest ona cegielka - w calosci wielo poziomowej-

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.