czwartek, 23 maja 2013

Kinder farmy - hodowle

Ponad czterdzieści ośrodków doświadczalnych gdzie niemcy przeprowadzali eksperymenty na ludziach , to tylko dane z terenów należących do Polski . Ile ich było rzeczywiście nikt nie jest w stanie ustalić , Francuzi odcięli się od tematu już w 1945  nie było na ich terenie obozów koncentracyjnych , tylko kto kopał tunele nad kanałem La Manche - więźniowie w większości żydzi ich liczba jest nie znana lecz szacowana na przeszło 100000 .Z resztą ci zdrajcy i kolaboranci wyparli się nawet współpracy z nazistami zaprzeczyli istnieniu Legionów Francuskich walczących pod Moskwą i świat im uwierzył . Największe Kinderfarmy miały powstać na południu Francji i takie powstały . Liebensborn  we Francji , Holandii , Belgii , Hiszpanii , działał jeszcze w 1946 ewakuując niemieckie dzieci do Argentyny , Boliwii i Peru .Program łączenia niemieckich rodzin !!!! .
Niemiecki Historyk Wolfgang Koening w 1958 r opublikował listę Ludzkich Hodowli zwanych farmami gdzie produkowano nową rasę ludzką . Tego samego roku zginął w wypadku samochodowym cały nakład jego książki wykupuje nie znany nikomu antykwariusz z Londynu . W Polsce jest ta praca publikowana na łamach Przeglądu Lekarskiego z 1960 zeszyt VI , Koening poświęca Polsce cały rozdział swego opracowania wymienia w nim Rabkę , Łódź , Katowice , Poznań , Kętrzyn , Oświęcim , Jedlinę Zdrój , Kudowę Zdr , Szczecin , . Pada tu nawet liczba dzieci przeznaczonych do hodowli 250 000 tyś  .

4 komentarze:

 1. RUCH KATOLICKI-Organ Akcji Katolickiej w Polsce.

  Listopad 1935.

  Ks.Prof.Dr. Władysław Wicher
  Eugenika w świetle zasad chrześcijańskich.

  (...)Pomysły eugeniki pozytywnej w sensie skrajnego rasizmu i jego kultu jak i kultu krwi rasy przodków znalazły gorących zwolenników w pewnych odłamach hitleryzmu niemieckiego: Rosenberg marzy o micie krwi i to rasy nordyckiej, która wyeliminuje wszystkie elementy obce i wydaje się, że to jakiś nowy kult i nowe bożyszcze: tyle się tam wkradło mistycyzmu. Hentschel proponuje wprost założenie farm ludzkich,w których produkowałoby się czystą rasę germańską, a inny autor Staemmler tak opisuje swe ideały: "prawo walki o byt płodność, dobór, dziedziczenie i inne...to najświętsze prawa, świętsze niż religie, niż prawa ludów i lig narodów, niż prawa nauki, techniki i ekonomji". Podobne myśli znajdziemy i u głośnego pisarza angielskiego Russella, który pisze dosłownie: "jeśli naukowa hodowla ludzi ma być przeprowadzona konsekwentnie, trzeba będzie wydzielić z każdego pokolenia jakieś 25% kobiet i 2-3% mężczyzn dla celów reprodukcji, a nieodpowiednie dla niej jednostki zostaną sterylizowane, kontakt ojca z potomstwem nie będzie większy niż u zwierząt, matka zaś zostanie zawodowo wyspecjalizowana". Widać tedy kompletny materializm i przecenianie cech czysto fizycznych, co słusznie zwano "orgją eugeniczną".(...)

  Pozdrowienia dla Elisabetta2004.Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniczyna czesc ! Gdzies pare lat temu wyczytalam , dzis moge powiedziec bez zrudlowo . Ze dzieci chowane bez rodzicow pozocone, o na farmach w czwartym pokoleniu traca zdolnosci rozrodcze i nastepuje degeneracja psycho -fizyczna . Dziwilam sie kto mogl przeprowadzic taki glupe eksperymenty ...

   Usuń
 2. Witam !Potrzebny mi byl ten material i dziekuje ...! Do rozpentania dyskusi w necie " alternatywnym ".Z dziennika nowych ustaw przychodzi mi link . O zatwierdzenu nowei ustawy prawnej przewidujacej :" ze jesli rodzina nie moze wykasac ze ma 50 euro dziennie na utzymanie dziecka , moze ono zostac zabrane do domow dziecka . Bez rozprawy sadowej itd. Odebrane ,ukradzione i wszelki slad po nim zagine i ty masz dopowiedzenia tyle co Zyd za okupazi ...Jakto tak mozliwe w zycu realnym ? Ze jeszcze dobrze nie zamkniesz Bloga polskiego opisujazego faszystowskie Kindefarm i zabujcza selekcje Eugenistyczna z przed 70 lat. A tu w czasie realnym widze konstrukcje nowych Kinderfarm !? I o legalnym zabieranu dzieci rodzina slabym i niedejacym sobie rady. To znaczy ze plany co do ich uzycia sa joz gotowe ! Plany militarne potrzebuja nowego materialu do hodowli I EKSPERYMENTOW ...??? Jestescie pewni ,ze sie myle !?Dziekuje Koniczyna ,dziekuja ci tez zainteresowani tematem wlosi .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.