piątek, 24 maja 2013

Ulegliśmy Saracenom i żaden hipis tego nie zmieni

Wiara to źródło naszej siły AAllllach agh Bar , Anglicy daja czołgi , Francuzi karabiny maszynowe , Amerykanie wszystko , tylko niemcy dają wolność wyznania i , tylko AAAlllachhh akh baaaar . Tak pisali Arabowie w 1944 . Co spowodowało iż alianci wygrali wojnę w Arabii - MORFINA - większość obrońców  była naćpana  , chodzi o Cudowną broń . Pseudofedryna dawała moc ... Czyli nasza Andzia Lady Panku .Cała AK była naćpana - Afrika Korps - co by nie było nie porozumień . Teraz w Londynie obcina się głowy żołnierzy - Brudasy będą nasza armią - H . Himmler do Otto Skorzenny . To co czeka nas jutro Komory gazowe i krematoria bo ulegliśmy Saracenom .

9 komentarzy:

 1. A co spowodowało że w roku 1694 pod Hohowem Polacy pokonali ponad 100 krotnie liczniejszych Tatarów???
  http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,rzeczpospolita?zobacz/hodow-1694

  W tamtym czasie nie było nowoczesnych leków i narkotyków. Było coś innego. Wiara, że syn Boży oddał życie, za grzesznych ludzi. Wiara, że syn Boży, przyjdzie sądzić ludzi za to co uczynili tym "najmniejszym". Wszak to za nich Syn Boga, oddał życie.
  I aby nie wstydzić się przed obliczem Syna Bożego, podczas sadu ostatecznego, owi żołnierze rozumieli, że także trzeba oddać życie za ojczyznę i ludzi tam przebywających.

  A dziś w co wierzą ludzie na zachodzie??? Na pewno nie w to co wierzyli w tamtym czasie żołnierze Polscy....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PROSZE nie mieszajcie Boga w zezie ! To sa sprawy miedzy ludzkie , gdzie podejmujemy cznnosci zle ,dobre , colorowe , smieszne itd... ( ale sa to decizie nasz!) I myslenie typu muzumanin : zazyna sasiada , albo europejczyka i potem tumaczy :"to Allach go zabil ,nie ja ,bo Bog moze zrobic wszystko ,prawda ? Allach nie powstrzymal mojej reki ,by ta nie zabila . Allach chcial go zabic , ja jestem tylko narzedziem ....

   Usuń
 2. obawiam się, że to nie Lady Pank, ale Oddział Zamknięty i śpiewali o gandzi bardziej niż o czymkolwiek innym, tak przynajmniej twierdził lider zespołu jakiś czas temu.
  https://m.youtube.com/watch?v=LOKFCWiekN4
  Saluto, ale nie Romano!

  OdpowiedzUsuń
 3. gAndzia to Oddział Zamkniety raczej

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, też pamiętam motyw gandzi z tej piosenki. Amfa w tamtych czasach była legalna w aptece.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja uważam że to jest inaczej. Pod płaszczykiem złych arabów władza chce w dalszym ciągu narzucać kolejne kajdany na ludzi wykorzystując do tego cyngli mających sprane mózgi MILAB itp. Bo podczas zamachu w Bostonie tak naprawdę za zamach odpowiadają panowie z blackwater a nie tych dwóch młodych chłopaków. Nie dajcie sobie wciskać, że muzułmanie są źli już bardziej bał bym się syjonistów bo oni potrafią działać w cieniu i szczuć jednych na drugich... Popatrzcie się polacy na siebie lepiej, mówicie że muzułmanie potrafią obcinać innym głowy a czy młodzi polacy to co nie rzucają się na siebie z nożami jak prymitywy w imię klubów piłkarskich???

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.youtube.com/watch?v=pTmf7mgPA48 To trzeba zobaczyć...

  OdpowiedzUsuń
 7. Aby zrozumieć dzisiejsze wydarzenia, trzeba przyjrzeć się prawdziwym władcom świata.

  Albert Pike, czołowy mason, już w 1871 roku opublikował plany 3 wojen światowych. Te plany w książce , "The Mystery of Freemasonry unveiled" ("Sekrety Masonów ujawnione")autorstwa kardynała Chile, Carlo Rodrigueza.

  A zatem punkt 1.
  "I Wojna Światowa musi był wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu.

  Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami będą użyte z celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm.

  Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii."

  Zrealizowany.

  A teraz punkt 2.
  "Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

  Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

  W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."

  Także spełniony.

  Punkt 3.

  "Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

  Żródła:

  http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm

  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

  Te plany są sukcesywnie realizowane. A masoni nawet specjalnie nie dbają o to czy ktoś te plany pozna czy też nie. Gdyż są na tak zaawansowanym poziomie realizacji.  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.