piątek, 17 maja 2013

Wszystko w imię nauki

Oficjalnie świat się dowiedział iż sklonowano ludzki płód . Jednak poszperajcie głębiej w temacie , dowiecie się iż Ciało osiemnastolatka wyhodowanego w ciągu pięciu lat jest poruszane za pomocą impulsów elektrycznych gdyż jest problem z programowaniem mózgu . Prace zapoczatkowane przez niemieckich zbrodniarzy w kacetach teraz nabrały realnego kształtu , świat nie protestuje bo to wszystko w imię nauki i medycyny . Mengele bredził to samo gdy bez znieczulenia przeprowadzał swe jak ważne dla nauki badania .Zaczynam rozumieć słowa nowa rasa panów czy Wielkie Otwarcie lub Otwarcie Wrót . Teraz tylko kwestia czasu gdy armia odrodzonych otrzyma świadomość , wystarczy takiego klona tylko odpowiednio zaprogramować i mamy niezniszczalną armie .
 Czyli słowa Himmlera czekaj na nasz powrót 70-80 lat od naszego zejścia nabierają sensu , doskonale wiedział co mówi .....
Dzisiaj dowiedzieliśmy się o płodzie , 70 lat mija i projekt Bronhilda zostaje pokazany światu nie jest to gumowa laka lecz klon z krwi i kości co pokaze kolejne dziesięć lat ....

6 komentarzy:

 1. Od blastocysty do płodu droga daleka, ale pamiętajmy, że to tylko pierwsze oficjalne wzmianki. To co robi się nieoficjalnie pewnie przeraziłoby niejednego pisarza S-F.

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdą armię się zniszczy.Wystarczy użyc odpowiedniej broni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Inzynierię genetyczną wojsko używa od dawna.Prace nie zostały zapoczatkowane przez hitlerówców lecz nie jako kontynuowane.
  No ale przecież trzeba ją zalegalizować więc wczoraj oficjalnie ogłosili sklonowanie ludzkiego płódu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ktoś oglądał Eksperyment SS to będzie wiedział ;). Jestem ciekawe czy to o to chodzi.
  Nie mam pojęcia czy takie eksperymenty są realne.

  Tylko że Amerykańscy eugenicy finansowali nazistowskie eksperymenty. Ale nikt z historyków tego nie pisze. Jest to temat tabu. Kolejna sprawa to kliniki (dzisiejsze) i firmy farmaceutyczne wszyscy związani z Ahnenerbe bądź lebensborn. Darek porusz kwestię Ridiger. Też był to kompleks, który już nie istnieje. Gdzie on był? Witkowski coś o tym wspominał.

  Darek, Mengele to ojciec dzisiejszej medycy. Te wszystkie techniki naukowe i medyczne mają, że tak powiem krew na rękach. Tyle chcialem dodac. Pozdrawiam i życze udanych poszukiwań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kompleks Rüdiger to cały podziemny Wałbrzych.
   I nie tylko.

   Usuń
 5. Witam ! Z prac Corrado Malanga :Klony "zastepujace" zawsze sa troche "ze wczoraj" w sensie jednostki bardzo powolnej i zamknietej w sobie . Potem na pytanie gdzie mieszka odpowiada :"pytanie nie autoryzowane " Po wydaniu rozkazu odpowiada :"ze mieszka w szafie obok numeru 1892" .To co pokazali swiatu, to klon takzwanego "pustego ", a oni takich bledow nie popelniaja ! Klony zdaniem Malangi i ludzi z nim wspolpracujacych ,swiadkow . Ktozy opisuja detale akci militarnej w Awganistanie ,o Syri ze szczegulami militarnymi ,ile i gdzie byly zwoki, ich plec wzrost i bron uzyta . Powidzmy ze opisuje to facet ktory w Sardyni od dziecka pasie owce i niema pojecia o nowoczesnych taktykach milit. klimacie ,jezyku ,i sztukach" walk wrecz "o gospodini domowa ktora lubi ploteczki , TV.i ucieka na widok karalucha ...opowiada jak skrecila kark duzemu arabowi (ktory smierdzial potem i stajna )W sposob bardzo fachowy bez krzyku ! Po paru dniach taka sama historie opisuje sie w wiadomosciach mowiaca o ujecu i zastrzeleniu jakiegos terrorysty ,o zamachu bombowy w Israelu ...!W krodkim filmacie widzisz sytuacie realna z miejsca zdazenia - odpowiadajaca w najmiejszych szczegulach opisowi z przed 4 dni . Mozecie to traktowac jako bajke ! Ma pamietajcie ze kazda bajka ma swuj moral .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.