wtorek, 7 stycznia 2014

To juz jest na pewno Koniec KK

eOlbrzym

Dzień dobry
Słucham Pana audycji bo fascynuje mnie okres II wojny światowej nie jakoś strasznie szczegółowo ale lubię wiedzieć i jestem ciekawa tamtego okresu już od lat szkoły podstawowej. W IX audycji mówi Pan że Nowy testament został napisany w IV w na potrzeby cesarza Konstantyna. Ma Pan na to jakieś dowody ? i skąd Pan to wytrzasnął ?.
Wierzę w Jezusa i to co zrobił dla ludzi to jedna sprawa a drugą jest to że mam ciekawy umysł i nie dam sobie kitu wcisnąć. Przewertowałam wiele wiedzy archeologicznej potwierdzającej autentyczność NT oraz ST. Nie jestem w stanie tak jak Pan tego wszystkiego dotknąć realnie bo finansów nie ma ale naukowcy którzy to odkrywają i robią o tym dokumenty są w zasięgu tak samo jak ludzie którzy opowiadają o Riese.

Dorota Sikorska

13 komentarzy:

 1. interia360.pl/ciekawostki/artykul/sowieccy-super-zolnierze,66115#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=test_a_yoursinteria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do kolegi Arek PanzerTiger.
   Dzięki za linka do strony. Jakby coś takiego napisał DK, uznano by to jako farmazony. Wspominałeś kiedyś o kuli (Andriuszy). Mniej więcej w tym samym czasie znajomy, przy zakrapianym wieczorze (było Ukraińskie piwo.Przed sylwestrem gospodarz tego bloga poznał jego smak- zdzierżył jeden łyk i wymiękł. Szacunek Darku, nie każdy ma w sobie wschodnią florę bakteryjną) opowiedział mi sytuację z okolic Sanoka, jak trafił do pewnego gospodarza w celu zakupu samochodu z ogłoszenia. Jego uwagę zwróciła kula około metra średnicy która stała obok obory. Kolega jest doświadczonym rzeźbiarzem i nie ma zielonego pojęcia o środowisku z tego bloga. Pooglądał ją i stwierdził że jest tak idealnie wykonana jakby pochodziła "nie z tego świata". Wyraził chęć zakupu tego czegoś. Gospodarz powiedział że musiałby chyba tirem przyjechać żeby to zabrać bo jak natrafili na to w ziemi to dwa traktory nie mogły "tej kurwy wydrzeć". Podobno jest druga kula o większej średnicy niedaleko tej pierwszej ale jest za ciężka i nie do ruszenia. Jakby historia Andriuszy była koło Sanoka a tych kul po drugiej stronie Polski, albo globu, to nie zwróciło by mojej uwagi. Jedna historia twoja i ta druga jest jednak za blisko siebie-ok 40 km. Może to nic nie znaczy, a może jednak coś...Zamierzam w niedługim czasie w końcu wybrać się i zrobić zdjęcie. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Do koniczyna:
   Na początku dziękuję za informację i za pozdrowienia :) Tak mówiłem o tzw. Andriuszy o której mówił mój dziadek. To bardzo ciekawe co mówisz a pamiętasz może nazwę tej miejscowości/wsi w której znajduje się ta kula, byłbym wdzięczny. Co do tej sprawy to muszę jeszcze "wyciągnąć" z mojego dziadka jakieś informacje na ten temat bo ostatnio odwiedzając go zupełnie o tym zapomniałem :)
   Co ciekawe nie wiem czy ma to związek z tą kulą (już o tym kiedyś pisałem) ale w moim rodzimym mieście tuż po wojnie (1945-1947) widziane było UFO, zamieszczam jeszcze raz link jakby ktoś chciał sobie posłuchać świadectwo tej kobiety, która widziała taki obiekt:
   www.youtube.com/watch?v=be7c_H1gkLo
   Jakiś czas temu jednak dowiedziałem się, że przypadki obserwacji UFO w południowo-wschodniej Polsce zdarzały się częściej, zamieszczam informacje o tych przypadkach poniżej:
   www.emilcin.com/?p=relacja&id=151
   ufoevidence.org/sightings/report.asp?ID=13498
   spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/2010/01/16/obserwacje-ufo-z-bieszczad/
   www.arekmiazga.blogspot.com/2013/12/obserwacje-ufo-nad-podkarpaciem-w-roku.html
   (blog polskiego ufologa i publicysty Arka Miazgi, nie mylić ze mną, to nie ja :D )
   Można by było zadać teraz pytanie czy Bieszczady lub pobliskie tereny w czasie II Wojny Światowej pełniły jakąś szczególną rolę i z tego co wiem odpowiadam że nie, co prawda m.in. historyk, profesor Andrzej Olejko z Uniwersytetu Rzeszowskiego mówił kiedyś w jednej ze swoich audycji, że na obszarze Bieszczad można było znaleźć szczątki niemieckich samolotów myśliwskich Messerschmitt Bf 109 ale to nic nadzwyczajnego w porównaniu do tych niezidentyfikowanych obiektów latających.
   Jeśli chodzi o moje rodzime tereny ale tym razem o sprawy przyziemne to polecam zaznajomić się z niezwykłą postacią - prawdziwy polski agent J-23 naprawdę istniał, nazywał się Rudolf Probst:
   pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Probst
   iledzisiaj.pl/index.php/historia-radzynia/3355-kloss-jaki-kloss-probst.html
   Pozdrawiam.
   PS: Postaram się jeszcze wysłać wiadomość do tego ufologa Arka Miarki w pewnej sprawie (zaznaczam tu nie chodzi akurat o tą Andriuszę ale o coś innego, nie chcę zapeszyć), jak będę wiedział coś więcej to dam Ci znać na blogu pana Dariusza ;)

   Usuń
  3. Ale Andriusza to był typ rakiet, następca Katiuszy.

   Usuń
  4. Archer tak wiem ale ta kula tak została nazwana przez mojego dziadka nie bez przyczyny, mówiłem mu że istnieje Katiusza i Andriusza jako wyrzutnie rakietowe ZSRR ale on zanegował to co mu powiedziałem... to musi być coś innego, jak wolisz będę pisał w cudzysłowiu: "Andriusza".

   Usuń
  5. Kiedyś rzeczy dziwne, niezrozumiałe ludzie tłumaczyli sobie na różne sposoby i różnie nazywali. Dla mnie nazwanie jakiejś kuli "Andriusza" jest do przyjęcia, bowiem nie wydaje mi się że ludzie w tamtym czasie odczytali nazwę na "tej" kuli z tabliczki znamionowej. Po prostu tak ją sobie nazwali i tyle. Miejscowość jest dla mnie znana, ale nie oczekujcie że napiszę o tym w tym miejscu. Byłaby to wielka nieodpowiedzialność. Większość ludzi pomimo wszystko chce mieć spokój. Jak sprawdzę tę sprawę to na pewno dam znać. Osobiście nie sądzę aby ten temat miał pozaziemskie korzenie, bowiem od jakiegoś czasu jestem sceptykiem (pewien pan ze stolycy skutecznie mi ten temat obrzydził, ale niech się męczy w swojej skorupie jak najdłużej). Bardziej ciekawi mnie pytanie po co je tam zakopali. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

   Usuń
 2. http://www.youtube.com/watch?v=yPO_msRpj6c

  OdpowiedzUsuń
 3. http://historia.wp.pl/title,Wstrzasajace-eksperymenty-lekarzy-z-SS,wid,16299021,wiadomosc.html?ticaid=111fb1

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam Pani Doroto artykuł o religii "Religie. Kto tworzy słowo Boże" na stronie pobudka.info. Krótki i do sprawdzenia przy pomocy samej biblii czy chociażby google.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoba która zadaje pytania w tym artykule kompletnie nie zna Biblii. Nic dziwnego że nie znalazła odpowiedzi na te pytania. A pytania są bardzo proste i w ogóle nie podważają Biblii a wiedzę autora artykułu.

   Usuń
 5. dla znajacych angielski; Santos Bonacci otworzy wam oczy, czyli jak powstala korporacja watykanska i nie tylko. niestety to tylko biznes, kasa, wladza i masowa kontrola umyslow. polecam

  OdpowiedzUsuń
 6. " Nowy testament został napisany w IV w na potrzeby cesarza Konstantyna. Ma Pan na to jakieś dowody ? i skąd Pan to wytrzasnął ?."

  Sobór Nicejski

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozumie rozczarowania . Rozumie pytania i chec faktow i dowodow na potwierdzenie .... Macje racje ! Wiec dajcje mi dowody ze bylo jak Wy utrzymujecje !

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.