czwartek, 16 stycznia 2014

Boren Stein kolejny żyd z Głuszycy

Istnieje zamek Boren Stein lub Sztain . Niemcy zamienili go w kupę gruzu już w 1945 , następnie Rosjanie ruiny wysadzili w powietrze , a to co zostało spalili . Zamek lub jego podziemia znajdują się w obrębie Riese . Kiedyś słyszałem Historie niemki i żyda o ich związku i nazwisku jak owy zamek .. Małe kuku czyli potomkowie są niemcami , a nie żydami ponieważ u żydów rodowód dziedziczy się po matce nie po ojcu . Czyli kolejny szwindel i przekłamanie , kolejny śpioch .
 Coś jest nie tak coraz więcej zydów wyciąga łapy po Głuszycę ....
Boren Stein miejsce okultyzmu i wg książki ' Zabijcie Wszystkich ' to Wawelsberg w Riese
....

4 komentarze:

 1. Znałam kiedyś jednego Bornsztajna, ale był to polak z pochodzenia i katolik, tak jak cała jego rodzina, nazwisko tez pisane po polsku. Niestety już nie żyje. Bardzo zdolny człowiek w prawie każdej dziedzinie, to samo jego dzieci i wnuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=TqFzvUUdsXo

  OdpowiedzUsuń
 3. http://wpolityce.pl/artykuly/67891-wciaz-zyje-w-cieniu-riese-z-grzegorzem-borensztajnem-wnukiem-niemki-i-zyda-wieznia-al-riese-z-gor-sowich-rozmawia-tomasz-j-kostyla

  OdpowiedzUsuń
 4. Oświadczenie.

  Witam wszystkich zaglądających na ten blog

  Zawsze opowiadam o sprawach i rzeczach prawdziwych, sprawdzonych i takich które sam zbadałem, staram się nie kopiować wypowiedzi ani informacji podawanych przez innych „eksploratorów” i „znawców” tematu, a na pewno nie podaję kłamliwych informacji ani nie powołuję się na relacje osób z którymi nie rozmawiałem, czy też nie zapytałem czy mogę opublikować ich dane.

  Piszę tak dlatego że od dłuższego czasu znany internautą z zamiłowania do „badań” Riese pan Dariusz Kwiecień, mimo moich próśb, komentarzy pod opublikowanymi filmami, korespondencji mailowej z prośbą o spotkanie i wytłumaczenie kwestii wykorzystywania mojego nazwiska i dziadka w Jego publikacjach, celem ich weryfikacji i przekazania prawdy i prośby o nie wykorzystywanie mojego nazwiska w Swych publikacjach zwłaszcza mijającymi się z prawdą - nadal to robi.

  Dlatego oświadczam, że wszelkie wypowiedzi, publikacje pisemne oraz filmowe, w których pojawia się moje nazwisko są nie autoryzowane i nie życzę sobie aby były publikowane bez mojej i mojej rodziny wiedzy. Zaznaczam również, że słowa na jakie się powołuje pan Dariusz – jako słowa mojego dziadka są niezgodne z prawdą i są fikcją wymyśloną przez Jego osobę.

  Proszę pana Darka o rozsądek i nie posługiwanie się więcej moim nazwiskiem, bez wcześniejszego porozumienia się ze mną.

  Nadmienię jeszcze jedno, nigdy nikogo z szanownych eksploratorów – amatorów i „zawodowców” nie odprawiłem z kwitkiem, zawsze jestem otwarty na rozmowy i chętnie pomagam, wszystkich szanuję za pasje pana Darka również, ale proszę nie piszcie bzdur jak mijacie się z prawdą. Nie piszę i nie widać mnie w rzeszy ludzi kopiących w lesie to nie znaczy, że nic nie robię…

  Pozdrawiam

  Grzegorz „bormann” Borensztajn

  Dodam JESZCZE RAZ SZANUJĘ PANA DARKA ZA TO ŻE ROBI TO Z PASJĄ, ale proszę nie mijać się z prawdą, do tego nie jestem żydem a mój dziadek był żydem - ja jestem POLAKIEM!!! a dziadek nie był z Głuszycy - został w niej tylko po wojnie bo nie miał do kogo ani gdzie wracać!!!

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.