piątek, 24 stycznia 2014

Majdan pod Sochaczewem

Gdy nas bito i męczono wszystkiemu przyglądał się jakiś niemiecki oficer z SS . Tylko się przyglądał . Na ramieniu miał naszywkę świadczącą o likwidacji powstania w warszawie . Gdy wywnioskował że któraś jest z powstania zabierał ją na bok . To było nazwisko Tarnowska nie pamiętam imienia . Zabrali ją na bok . Dalej był obóz przejściowy czyli Majdan pod Sochaczewem , następnie rozminowanie pod Brzezinami , tu jeszcze mordowali żydów . Przypadek sprawił iż zostałam przydzielona do frontowego burdelu . Jednak ruscy byli pierwsi , kobiety z burdeli były dla nich niczym , ale jeszcze bardziej niczym .Miałam rozerwaną pochwę i odbyt . Gdy pojawił się rosyjski oficer nakazał rozstrzelać Uzbeków i Kazaków . Zabili ich około 50 . Najgorsi byli Łotysze i Litwini ci najbardziej gwałcił i mordowali .Najpierw służyli jak psy niemcom a następnie przeszli do ruskich . Jednak nazwisko Tarnowska utkwiło mi w pamięci ona była śliczna , oficer , który ją badał ślinił się na jej widok i charczał jak pies . I tego nie jestem pewna lecz oficer , który ja odprowadził na bok zanim to zrobił , kopnął w głowę stojącego człowieka tak że ten upadł martwy . Ten oficer wyglądał jakby miał twarz psa , był bardzo wysoki i straszliwie śmierdział . Reszta to koszmar , ciągłe badania ginekologiczne i usuniecie ciąży na żywca , jeden z wraczy to był niemiecki felczer , którego poznałam w powstaniu . To on na Woli otwierał brzuchy ciężarnych kobiet . ...

 Regina Mołdawska  jeden ze zignorowanych świadków w Norymberdze Kroniki Lekarskie 1945/654 zeszyt  nr XXI str 333 , Pani Regina jeszcze żyje . Nigdy nie dopuszczono jej zeznań jako dowód w sprawie Bożeny i Danuty Tarnowskich .

3 komentarze:

 1. Kroniki Lekarskie - nie ma takiego źródła.
  naszywkę świadczącą o likwidacji powstania w warszawie - nie było takich naszywek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam jesteś kolejnym wpuszczonym w kanał przez system po roku 1991 . Dowód od tego roku tego roku Kroniki Lekarskie - Oświęcim 1945-63 zostały nazwane Przeglądy Lekarskie . Komuś bardzo na tym zależało . Odnajdź pierwsze pisane wydanie pt Okupacja i Medycyna z 1963 w antykwariatach lub bibliotekach medycznych jest jeszcze około 45 sztuk . Ja jeden z nich prezentowałem w jednej z audycji .

   Usuń
 2. >archer Pomyśl, poszukaj a potem pisz. Są takie źródła. "Kroniki lekarskie" to fakt.
  http://allegro.pl/przeglad-lekarski-auschwitz-birkenau-oswiecim-i3902076508.html

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.