środa, 22 stycznia 2014

Podziękowania Tomka*

*Uwaga:
List napisał w całości Tomasz Brożek Dariusz Kwiecień nie ponosi odpowiedzialności za jego treść . Są to  indywidualne odczucia Tomasza .
 Całość obszernego listu dostępna jest na podstronie APEL
Polecamy lekturze

(...)
Tak więc kilkanaście osób się nazbierało a którym chciałbym podziękować to był dla mnie wtedy bardzo okropny czas sądzę że długo będzie mi siedział w pamięci. Takich incydentów się nie zapomina tym bardziej ja mama mówi że mam pamięć fotograficzną od dziecka. Więc utkwiło mi w pamięci to co widziałem w nocy i to co zobaczyłem następnego dnia... zwierzęta, zgliszcza...  Nikomu nie życzę. Także każdy z was który odpowiedział na mój apel należy się co najmniej honorowe miejsce na blogu. Byli także ludzie którzy podarowali artykuły rzeczowe a których tu nie wymieniłem, w tamtym dniu widziałem ich po raz pierwszy i oby nieostatni. Im także należy się wielkie Dziękuje w imieniu własnym i mamy. To dzięki Wam dziś mogę powiedzieć z czystym sumieniem i przekonaniem że pomoc jaka ofiarowaliście przyczyniła się aktualnego stanu zdrowia w jakim w chwili obecnej mama przebywa. Wielkie dzięki.
(...)
To by było na tyle z mojej strony jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom dziękuje i jeżeli nadal było by zainteresowanie wpłaceniem 1% to nr KRS 0000 198 645 z dopiskiem C-P 86/2013 (bardzo istotny jest dopisek jeżeli ma to wpłynąć na nasze konto, w przeciwnym razie trafi do ogólnokrajowej puli) Caritas Polska, ul. Okopowa 55, 01-043 Warszawa
(...)
Pozdrawiam Wszystkich
Tomek

1 komentarz:

  1. Napisz mi imię i nazwisko właściciela konta do którego podałeś SWIFT i IBAN-pomogę kolejny raz. Do Caritasu ani nie myślę wysyłać.Dziękuję za piękny list -mail sylwesterpolak@gmail.com Współczuję.

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.