niedziela, 12 stycznia 2014

Lodowy wir znad USA ciągnie nad Polskę

Lodowy wir znad USA ciągnie nad Polskę. Zobacz kiedy dotrzeLodowy wir znad USA ciągnie nad Polskę. Zobacz kiedy dotrze
PAP/EPA
Amerykanie mają dość swojej mroźnej zimy i odsyłają ją.. nad Polskę. Naukowcy z USA źle nam wróżą. W drugiej połowie stycznia lodowy wir znad Ameryki Północnej przeniesie się nad Europę.
Polskę czekają wielkie mrozy i lodowe wichury.
Cały świat z przerażeniem śledzi to, co pogoda wyprawia w Stanach Zjednoczonych. Według Globalnego Systemu Prognozowania (GFS) tworzonego przez Amerykańską Narodową Służbę Oceaniczną i Meteorologiczną ten czarny scenariusz może powtórzyć się w Polsce - ostrzega "Super Express".
Najbliższy tydzień zacznie się lekkimi przymrozkami, potem będzie coraz gorzej. W kolejnym tygodniu w ciągu dnia temperatura spadać ma poniżej 17 st. Celsjusza.
Link do artykułu

P.S
Oj oby prognozy Jareckiego i brednie szaleńca Kwietnia się nigdy nie sprawdziły .....

9 komentarzy:

 1. -17* to jeszcze nie tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na litość, skąd ta panika? Pamiętam zimy lat 60. ubiegłego wieku i jakoś wszyscy to przeżyli, choć często-gęsto temperatury w nocy spadały poniżej -30*C, a w dzień było -20*C. I to było NORMĄ! A teraz - dzięki medialnej histerii - robi się z normalnej, środkowoeuropejskiej zimy lodowo-śnieżne Piekło. Oczywiście żerują na tym niemieckie szmaty jak SE czy "Fakt", którym zależy nie na rzetelności przekazu informacji i prawdziwości tejże, ale na ilości sprzedanych egzemplarzy. Rozsądku życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie skąd niemcy znały pojecie Lodowy Wir 80 lat temu , dlaczego bundeswera przygotowała tysiące pakietów S-4 to samo pół roku temu uczynili USA meni . Zima dla nas to norma i mrozy -40 . Tylko że to było naturalne , a teraz się wszystko popieprzyło ....

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Popieprzyło się dlatego, że istnieje EGO. I jest realnym faktem. Podgrzewana atmosfera zaczyna się zachowywać nieobliczalnie. Nie można prognozować pogody na czas dłuższy, co akurat jest oczywiste... A to, że gromadzi się żarcie i sprzęt, to jest normalne - w normalnych krajach. Oni działają w oparciu o powiedzonko: "warned - armed". To może być aż takie proste. Ale nie w Polsce rządzonej przez bandę chciwych, pazernych i niekompetentnych półmózgów...

   Usuń
 3. U nas zapewne też przyjdzie, ale...w marcu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prostytutki w Auschwitz

  http://historia.wp.pl/title,Prostytutki-w-Auschwitz,wid,16311246,wiadomosc.html?ticaid=11202a

  OdpowiedzUsuń
 5. I jeszcze a' propos pogody, to polecam artykuł - http://wszechocean.blogspot.com/2014/01/wojna-meteorologiczna-byc-moze-to.html - jutro II część.

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.youtube.com/watch?v=dygM7zPafjE

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.