środa, 29 stycznia 2014

Marzenie Hitlera się spełniło

-Totalna kontrola społeczeństwa , najlepiej z powietrza , tak aby nikt sie nie orientował iz jezt śledzony .-A . Hitler spotkanie gauleiterów , Wilczy Szaniec 1943 , .
Spełniło się i to marzenie teraz Amerykanie masowo wykozystują masowo Drony do inwigilacji oraz aresztowań ..
Ile ich lata nad Polska ?
Ile z nich jest uzbrojonych ?...

7 komentarzy:

 1. Czyżbys się przestraszył mojego tekstu - komentarza o lotnisku w Pile?

  OdpowiedzUsuń
 2. po co drony ?? wystarczy komputer i karty płatnicze i ślady są przy każdym włączeniu komputera i przy każdej transakcji w sklepie ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Neonaziści znów atakują... niestety. Jak każdy z was dobrze wie na Ukrainie w tej chwili mamy do czynienia z poważnymi zamieszkami, które mogą nawet doprowadzić do wojny domowej w tym kraju. Nie będę nawet komentował tego co jakiś czas temu pan Jarosław Kaczyński robił na kijowskim Majdanie stojąc w ramię w ramię z panem Witalijem Kliczko wśród powiewających flag OUN-B i UPA. Co lepsze mało kto wie, że pan Ołeh Tiahnybok - członek narodowosocjalistycznej partii Swoboda, domaga się rewizji granic z Polską. Na przykład domaga się przyłączenia do Ukrainy ziem aż po San, wschodniej Lubelszczyzny i południowego Podlasia, zmiany aktualnego hymnu Ukrainy i zamienienia go na ten banderowski, gdzie mowa jest o Ukrainie od Sanu aż po Don. Tiahnybok tak jak jego ukochany ideolog Stiepan Bandera chce stworzyć Wielką Ukrainę poprzez narodową rewolucję podczas której w morzu krwi zostaną utopieni wszyscy wrogowie Ukrainy czyli Polacy, Rosjanie i Żydzi. I to są jego słowa, tak powiedział sam Tiahnybok podczas uroczystości w Uhrynowie w rodzinnym mieście Bandery. Nie chcę nikogo straszyć broń Boże ale chciałem nakreślić kto stoi m.in. za tymi opozycyjnymi siłami na Ukrainie.
  PS: Przesyłam ciekawe materiały na ten temat dla wszystkich zainteresowanych:
  http://narodowcy.net/europa-i-swiat/8857-ukrainscy-szowinisci-sterroryzowali-polski
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/lider-neobanderowcow-na-majdanie-ludobojstwo-na-wolyniu-to-brednia
  http://www.kresy.pl/publicystyka,wydarzenia-tygodnia?zobacz/francuska-prasa-oun-upa-dokonala-rzezi-zydow-a-swoboda-kontynuuje-tradycje-mordercow
  I jeszcze coś o zbrodniach OUN-B i UPA (uwaga drastyczne zdjęcia):
  http://wolyn1943.eu.interiowo.pl/artykuly.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  na e-bay.com znajdziecie różne smaczki dotyczące 2 wojny światowej np.mein kampf
  dodam tylko że nie jestem faszystą a zwykłym człowiekiem który pasjonuje się 2 wojną światową riese itd.
  może pisze nie w tym poscie ale wybaczcie mi to.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maciej przecież Mein Kampf do zakłamana i głupia lektura, która nie ma nic wspólnego ze smaczkami historii oprócz tego, że napisał ją Hitler. Tam jedna strona przeczy drugiej. Lepiej zajrzeć do książki "Adolf Hitler Studiom zbrodni" Czarnoja i Mielnikow. Opisuje ona samo wspomniane Mein Kampf i prawdziwe życie Hitlera, a nie takie wyimaginowane pod publikę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgodzę się. Jest wiele sensownych treści w tej książce. Nie pamiętam już całej ale kilkanaście lat temu miałem okazję ja czytać. Jest tam także wiele z tego co stosuje establishment III RP do walki z "Polskością nienormalnością".

   Usuń
 6. Mein Kampf jest niemal na nowo obecnie istotną i bardzo aktualną pozycją, ponieważ pokazuje że Obena Unia Europejska zrealizowała już niemal wszystko o czym "marzył" Hitler i co zapisał do realizacji dla hitlerowców i dla III Rzeszy w MK. Po przeczytaniu MK nikt nie może mieć już wątpliwości, że budowniczowie III Rzeszy i budowniczowie UE mają nie wspólne ale te same korzenie. I to jest istotne i przerażające zarazem. Jednoczesnie pokazuje że europejczycy tak jak w 1939 tak i teraz nie są przygotowani na zło jakie od stuleci serwuja im europejskie elity i tak samo jak w latach 30tych jestesmy bezbronni, ponieważ nie identyfikujemy gdzie jest połozone zło kture nas osacza i w konsekwencji zabija /zaabije.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.