piątek, 21 lutego 2014

To prawda

Szkolimy i uczymy rodziny oraz komórki społeczne , czyli kobiety i dzieci jak reagować w momencie kryzysu . Aby Ukraina była dla Polaków -  Alfabetem ..... Czyli jak stawiać pierwsze kroki w momencie skrajnym ..
. Po co wysyłać kamizelki kuloodporne na Ukrainę , oni Ukraińcy  robią najlepsze na świecie . 


4 komentarze:

 1. Posłuchajcie tego, to jest prawdziwe świadectwo w sprawie Ukrainy:
  www.youtube.com/watch?v=Fqsq9ymrgVM

  OdpowiedzUsuń
 2. A propos Ukrainy, OUN i UPA
  "Mój najstarszy syn i imiennik urodził się w Przemyślu. Członkowie bliższej i dalszej rodziny jego matki w czasie wojny służyli w AK, NSZ i UPA. Ci, którzy przeżyli, zdawali sobie sprawę, że ktoś celowo rozgrywał i podsycał antagonizm polsko-ukraiński. Odnotowano liczne przypadki, jak jednego dnia bandy przebrane w polskie mundury i noszące ryngrafy Matki Boskiej na piersi, puszczały z ogniem ukraińskie wsie, a następnego dnia te same oprychy przypinały sobie na czapki Tryzub i wyrzynały w pień osady polskie. Ich komendanci zwykle bezbłędnie posługiwali się tylko językiem rosyjskim... (...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z jakiejś książki wycinek? Jesli tak to tytuł mnie interesuje.

   Usuń
 3. Proszę nie zapominać,że Majdan to również wyraz ruchu oburzonych,protest przeciwko oligarchom i warto ten ruch wspierać.Niedługo będą w kraju wybory-przestańcie już być głupimi skupcie sie na dokonaniu prawidłowego wyboru-Kukiz jeszcze nie miał szansy pracy dla Polski-dajcie mu ją.Jeżeli się z nim nie zgadzacie-wesprzyjcie kogoś innego,ale w żadnym wypadku nie wspierajcie tych gnojków którzy już rządzili Polską.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.