piątek, 7 lutego 2014

Kryształowa trumna - Sanok 1972

Jest to chyba najlepiej udokumentowana szklana trumna do jakiej udało mi się dotrzeć . Sanok rok 1972 miejscowość Dydnia . Miejscowi szabrownicy okradają kryptę . Na środku stoi sarkofag ze szkła , przykrywa go szklana płyta grubości 10 cm . W środku zwłoki giganta . Ferajna rozbija szkło za pomocą  młotów tzw Adasi . Adaś waży dziesięć kilogramów , dopiero po godzinie udaje się rozbić szkło . W środku znajduje się swastyka i kilka niemieckich artefaktów . Taki sam opis jest w Baniach Mazurskich - piramida Fahrenheita .Większość włamywaczy zapada no chorobę psychiczną , czy nie taki los spotkał rabusi z Głuszycy , którzy wypatroszyli grobowiec Kaufmannów ...

4 komentarze:

 1. Stykanie się z taką energią zawsze niesie za sobą odpowiednie skutki. Głupie, impulsywne żądze przesiąknięte parezą, chciwością, zachłannością, ego-centryzmem robią swoje, one chłoną osobowość zamieniając w "potwora". Potomkowie nazistów w swojej krwi posiadają geny potworów, jak na razie chyba uśpione. Problem będzie wtedy jak ukaże się tego prawdziwe ukryte oblicze. Oni tego nie opanują, zje ich to od wewnątrz.

  Ps. Upadli nowi na Ziemię, Himler, Hitler i im podobni płoną w ogniu. Upadli będą zbierać armię do zawładnięcia światem i innymi światami tej Planety.

  OdpowiedzUsuń
 2. Udokumentowana trumna? Dotarles do trumny czy do dokumentow? Pokaz skan / zdjecie / zrodlo.
  ...nie ma?
  uuuu...

  Ktory to juz raz?
  Gadu, gadu, stary dziadu! Pleć, pleciugo, byle długo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...nie masz udokumentowanego GOOGLE - co tu robisz ? Bez sensu- podaj zrodlo sensu bycia tu ???Szanowny panie Wladyslaw M.

   Usuń
 3. "Taki sam opis jest w Baniach Mazurskich - piramida Fahrenheita ." <- BZDURA!!!

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.