czwartek, 6 lutego 2014

.Giną Polscy misjonarze oraz Polscy żołnierze z winy Macierewicza i wszystko jest OK .

Czy pomyliłem się w prognozach dotyczących zimy , czy nie wspominałem o , mrozie , powodziach i sztormach .... Czy nie przestrzegałem przed planem Himmlera ...
Czy teraz nie mamy setnej  rocznicy wybuchu I Wojny Światowej .
 Czy jesteście ślepi czy głusi nic nie widzicie , czy  kredyty zasłoniły wam oczy .
Otwarcie Wrót to chyba teraz jest bo ja głupi jestem .
Czy właśnie upadek KK nie miał być tym argumentem .ONZ wbił gwóźdź do trumny Watykanu .Giną Polscy misjonarze oraz Polscy żołnierze z winy Macierewicza i wszystko jest OK .
Kto tu rządzi i kim my jesteśmy ?. 

8 komentarzy:

 1. Ale jak do tej pory żaden misjonarz nie zginąła. Wciągu ubiegłego roku w afryce nie zginął żaden misjonarz .

  OdpowiedzUsuń
 2. Zima się jeszcze nie skończyła i da nam popalić a mrozy powrócą silniejsze niż były do tej pory i to niebawem. Ciężko w to uwierzyć patrząc na okno np we Wrocławiu.
  Co do kredytów to większość narodu żyje na smyczy z podpisanym cyrografem. Wmawia się nam, że życie na kredyt jest w porządku jak by to było normalne ale są jeszcze mądrzy ludzie, którzy mówią jak jest https://www.youtube.com/watch?v=sP4fn-zm_90

  OdpowiedzUsuń
 3. Ma pan racje jak pan Mariusz Max Kolonko i polecam te 23 minuty na jego argumenty oto link na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=y9fLsWL4Sgo

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Darku-u mnie nie naliczyłem tej zimy ani jednego płatka śniegu-mieszkam niedaleko Antwerpii-znaczy pomylił się pan-pięką zimę mieliśmy-może 3 razy było minus 1 ale ani płatka śniegu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakiej zimy? Tej od kwitnących pęczków za oknem na początku lutego? Jakich ginących misjonarzy? Gdzie, bo chyba nie w RŚA? Macierewicz jest gotów stanąć przed sądem/komisją - już premier Tusk spasował "nie będę optował za komisją śledczą". Co, dowodów nie ma? Rozumiem, że Pan posiada dowody winy Macierewicza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczba ofiar mrozu tylko w samym USA to przeszło 1500 osób ,Canada , nawet Alaska i Syberia nie dają rady mrozom . Całe stada Karibu zamarzają , ale w Polsce jest Ok , nie ma zimy , spójrz na sprawę globalnie Ziemia to nie tylko polska .... ziemniaki są już po 2,50 pln za kilogram . Macierewicz to tylko pionek w wielkiej rozgrywce w której jako naród bierzemy udział .Przerza mnie małostkowość i krótkowzroczność ludzi jesteśmy ślepi i głusi tak jak w 1939 r , przypuszczam iż już jest za późno na jaka kol wiek obronę .

   Usuń
  2. Żadne 1500 tylko 27 w okolicach świąt http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1010982,Sniezny-dramat-w-USA-i-Kanadzie-27-osob-nie-zyje i jakieś 21 w styczniu. Normalna rzecz w USA i Kanadzie że zima to jest zima. U nas w 2012 to w Rumunii się czołgami przedzierali przez kilkumetrowe zaspy i nikt nie rozpaczał.

   Usuń
 6. A to zły Macierewicz. Misjonarzy morduje. A z jam wychodzą pisowskie potwory i zjadają biedną III RP bronioną mężnie przez zastępy Słońca Peru.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.