piątek, 7 lutego 2014

Kryształowa Trumna - Wegierska Górka 1939

Tu natomiast Polscy żołnierze przywożą taka trumnę 29 .08 . 1939 . Dwa dni później niemcy napadają te miejscowość . Dziwna wojna o Węgierską Górkę , to takie Westerplatte wschodniej granicy . Przepraszam południowo wschodniej rubieży RP . Schemat jest taki sam , coś ukrywamy a niemcy tego szukają , tylko ze nasi politycy , szlachta i kler już się szykują do zdrady narodu . 25 . 08 1938 polski zdradziecki rząd już zna datę napaści na Polskę i wydaje wyrok śmierci na Polaków . To tak jak teraz stosuj wariant RWD czyli ratuj własna dupę . Kto wtedy bronił Polski , odpowiedz tacy ludzie jak Stanisław Grzesiuk i członkowie mojej rodziny . Proletariat kwiat tej ziemi , czyli Polacy a nie szlacheckie i klerykalne pomioty , nie robili tego Łódzcy żydzi lub sprzedajne szwabskie bękarty typu Moczar i jego rodzina lub Rumkowscy żydzi z łodzi .
 -סידור-
 to nazwisko żydów którzy sprzedali się niemcom . Donosili  i kapowali każdego polaka , który pomagał żydom . Jest do tego przeszło 1 000 000  Ukraińców , Łotyszy i Litwinów . Białorusini tez biorą w tym udział lecz najwierniejszą winę ponoszą Anglicy i Francuzi sprzedajne pachołki . Tchuże z 1939 i sprzedawczyki . Najgorsze jest fakt iż my Polacy nic z tych lekcji historii nie wynieśliśmy . przez lata od 1939 do 1944 na zmianę strzelamy to do Francuzów lub Anglików ( bronimy interesów brytyjskich w Syrii, Iranie i Iraku , Polacy nigdy nie mieli wyzwalać kontynentu , dekret Churchilla z 1943 )  , walczymy za wolność na pewno nie naszą . Największe upodlenie Polaków to akt kapitulacji niemiec . Sprzedajni Francuzi są wśród zwycięzców , brak tam Polaków , nawet powiedział

Karl Dönitz

 , każdy inny ale nie Franca gdzie sa Polacy .

3 komentarze:

 1. Skąd, na jakiej podstawie, data 25-08-1938, jako data, gdy rząd RP wie o planowanej agresji Niemiec. Dobra, przyjmijmy, że 1938 to literówka i powinno być 25-08-1939 - pytanie pozostaje, skąd ta wiedza.
  Stanisław Grzesiuk nie uczestniczył w wojnie obronnej 1939.
  Owszem, potem był zaangażowany w konspiracji.
  Ciekawe z jakiej warstwy społecznej według Ciebie pochodzili tacy ludzie jak "Rudy", "Zośka" i inni.
  O "zdradzie" rządu w 1939 to po prostu powtarzasz bez sensu komunistyczną propagandę.
  Weź sobie poszukaj ile ludzi z wykształceniem, w tym pochodzących głównie ze szlachty zostało w czasie II WŚ zamordowanych.
  Przed II WŚ w Polsce było 80'000 ludzi z maturą bądź wyższymi studiami, po wojnie ta liczba spadła do 20'000. Wśród tych z wyższym wykształceniem są również jak to mówisz "klechy".

  To teraz weź Ty jako sól tej ziemi i jedyny obrońca, stań do deski kreślarskiej i zaprojektuj karabin maszynowy, albo snajperski, że o bardziej skomplikowanych urządzeniach nie wspomnę.

  P.S.
  tchórz pisze się przez "ó", a nie przez "u".

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym zaproponować zainteresowanym przeczytanie pewnego dokumentu , który jest zatytułowany w necie i w realu "J.Pająk , K.Pańszczyk - Traktat o tunelach NOL pod Babią Górą " , dostępne w necie m.in. pod adresem http://angelus-silesius.netmark.pl/monografie/traktaty/tunele_UFO_spod_babiej_gory.pdf
  Każdy z tej lektury wybierze sobie te kwestie , które go będą interesowały. Ja chciałbym zwrócić Wam uwagę na pewne subtelne analogie pomiędzy opisywanymi w tym materiale sprawami związanymi z Babią Górą i jej okolicami , a obszarem Riese na Dolnym Slasku np.
  działalność Niemców w kontekście technologii . Pytanie , które sobie zadaję brzmi : Czym było ( jest ) Riese ? - a może jest częścią takiej układanki jak opisywana w tym materiale ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam . Chciał bym sie dowiedzieć więcej na temat Bielska-Białej i okolic . Temat Riese. Szukam i nic konkretnego nie mogę znaleźć ..

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.