czwartek, 20 lutego 2014

Otwarcie wrót

Chyba zaczęło się ....

10 komentarzy:

 1. trzeba chyba mimo wszystko jakiś zapas konserw i innego jadla narobic. paliwka do agregatu. regularna bitwa normalnie trwa, muzułmanin Obama juz wtyka nos. oj zaczelo sie

  OdpowiedzUsuń
 2. trzeba chyba mimo wszystko jakiś zapas konserw i innego jadla narobic. paliwka do agregatu. regularna bitwa normalnie trwa, muzułmanin Obama juz wtyka nos. oj zaczelo sie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja juz prawie gotowy.jak macie jeszcze wieści skads dokąd nikt jeszcze nie dotarł dawajcie znać tutaj innym. Darek odezwij się bo ja straciłem numer.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja juz prawie przygotowany.Jeśli macie jakieś info z innych źródeł zapodawajcie tutaj dla innych.Darek pozdrawiam i odezwij się .
  Pamiętajcie: Co Was nie zabije To Was wzmocni !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Darku, bardzo proszę o audycję poświęconą IG Farben i ich wpływu na gospodarkę Rzeszy >>> na rozwoju "nowych" koncernów po wojnie. Z pewnością temat ten jest ci znany.

  OdpowiedzUsuń
 6. No coś mnie tak rwie w biodrze...

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak i materace i świeczki i jedzenia na rok i Bóg wie co jeszcze. Bo Kwiecień wam tak powiedział. Pewnie jeszcze z Riese kanałami się na Majdan dostał. Ogarnijcie się ludzie, proszę was.

  OdpowiedzUsuń
 8. Poza tematem.
  Ponieważ uważam, że Twoje pojęcie o II RP ogólnie, a o Kampanii Wrześniowej w szczególności jest wadliwe, polecam przeczytanie tych 4 wpisów.
  http://foxmulder2.blogspot.com/2013/05/najwieksze-sekrety-wrzesniowa-mga-czesc.html
  http://foxmulder2.blogspot.com/2013/05/najwieksze-sekrety-wrzesniowa-mga-czesc_31.html
  http://foxmulder2.blogspot.com/2013/06/najwieksze-sekrety-wrzesniowa-mga-czesc.html
  http://foxmulder2.blogspot.com/2013/06/najwieksze-sekrety-wrzesniowa-mga-cz4.html
  A teraz cytat z książki "Na skraju imperium" Mieczysława Jałowieckiego na temat Sikorskiego
  " Niestety, za rządem, jak hiena podążał dawny kawiarniany konspirator ze Lwowa, generał Sikorski, i to nie tylko z patriotycznych pobudek, ale głównie z żądzy władzy i odwetu na obozie piłsudczykowskim. W krótkim czasie dopuścił się zdrady, montując za namową Anglików pucz w ambasadzie polskiej w Bukareszcie. W wyniku tego puczu Rumuni uznali się zwolnionymi od zobowiązań i internowali tak rząd, jak i wojsko.
  - Panie ministrze - powiedział do mnie jeden z radców, którego znałem w MSZ jeszcze jako młodego człowieka - konsekwencje tego puczu, albo co tu mówi, zdrady, są nieobliczalne i są tylko na rękę Anglikom. straciliśmy suwerenny rząd, w stosunku do którego Anglicy mieli zobowiązania, a ludzie, którzy negocjowali z nimi pakty i znają wszystkie tajne aneksy do umów, są teraz zatrzymani w Sinai. Na miejscu rządu, który był w stanie egzekwować nasze prawa, powstaje jakiś komitet, który można traktować tylko z litością, a na czele tego komitetu staje generał Sikorski, jak pan minister wie, z galicyjska uniżony w stosunku do cudzoziemców i zawsze kosztem Polaków im usłużny. [...] Niestety nie mamy się co łudzić. Po tym zamachu Polska politycznie jest przegrana i to niezależnie od naszego przyszłego wysiłku wojennego i naszych zasług w toczącej się wojnie."
  [strona 772]

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.