niedziela, 14 lipca 2013

Polacy -Żydzi

Żydzi wczoraj dali obraz swego podejścia do Polaków porównując nas do niemców faszystów z 1936 roku . To jest naród żydowski ten sam , który znalazł opokę na naszych ziemiach gdy cała Europa się ich wyrzekła . To ten sam naród za który Polacy oddawali życie w czasie okupacji niemieckiej .To ci sami żydzi , którzy byli zaopatrywania przez Polaków  w broń , żywność , leki . Czy ci żydzi zapomnieli że gdyby nie Polacy .  Ci sami co sprzeciwili si e szlachtowaniu zwierząt ,  by Ich nie było na mapie świata . To jest właśnie wdzięczność żydowska . Wychowywałem sie wśród małych żydów Sałach był ich szefem kuzyn Szewecha Weisa tego samego co w ochronce w Głuszycy sie chował w czasie dgy jego ojciec miał kilka sklepów mięsnych we Wałbrzychu . Łatwiej było oddac syna do przytułku - wikt i opierunek za darmo - niżeli płacić za jego edukacje i utrzymanie . Typowe żydowskie myślenie . Teraz Sałach z Izraela pisze jak my go gnoiliśmy gdy był dzieckiem .Od zawsze wszystkie dzieci były przez mojego Ojca traktowane jednakowo , nikt głodny z naszego domu nie wyszedł czy niemiec czy żyd każdy michę dostał , a teraz to coś przyjeżdża do Głuszycy z Weisem i opowiada jak ja i moi koledzy go szykanowaliśmy . Piotrek dzięki nam jesteś w Izraelu to my zbieraliśmy złom i makulaturę na wasz bilet do RFN . I tak teraz się odpłacasz ?

12 komentarzy:

 1. He he...najlepiej że ci wszyscy żydzi co tak krzyczeli na komunę że ich prześladowała i wyrzucała z Polski, dostawali zapomogi i renty z gminy żydowskiej i żyli dzięki temu jak pączki w maśle. Mało tego. W kraju niejednokrotnie dostawali bardzo intratne stanowiska, o których Polak mógł sobie tylko pomarzyć.Poza tym tajemnicą poliszynela jest fakt, że większość wyjeżdżała na własne życzenie i osiedlała się nie tylko w Izraelu ale i na całym świecie. Jednakże zrobiono z tego ważny element nagonki na Polaków, który obarcza nas winą za owe "zbrodnie" i jeszcze każe za to słono płacić. Polecam posłuchać w tej kwestii prof Wolniewicza, bo poświęcił on niemało lat, na znalezienie i zwrócenie uwagi na problem szkalowania Polski przez środowiska żydowskie. Zresztą zapłacił za to nie tylko wilczym biletem do wszelkiej maści mediów ale też mocnymi próbami podkopania jego autorytetu na arenie międzynarodowej. A to wszystko dlatego, że odważył się mówić i pokazywać prawdę, na przekór obecnego reżimu.

  OdpowiedzUsuń
 2. "8 Aniołowi Kościoła w Smyrnie5 napisz:
  To mówi Pierwszy i Ostatni5,
  który był martwy, a ożył:
  9 Znam twój ucisk i ubóstwo -
  ale ty jesteś bogaty -
  i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana" Apokalipsa rozdz.2

  A teraz wyjaśniam zagadkę tego wesru.
  Judaizm opiera się nie na Torze ale Talmudzie, od czasu zniszcenia drugiej świątyni w Jerozolimie w 70 roku.
  Gdyż obrządek Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba został zabrany od ludzi którzy go zbeszczescili i odrzucili Jego Syna.

  oto zasady Talmudu:

  http://www.zbawienie.com/talmud.htm

  żydzi będą wmawiali gojom, że Talmud jest cacy i jest komentarzem Tory. W rzeczywiśtości jest on jawnym zaprzeczeniem praw Tory. Wystarczy przeczytać Torę, Ewangelie i Talmud i można zauważyć że to Ewangelie są wykładnią Tory - prawa Bożego.

  Po czym można poznać jakiego Boga ludzie wyznają?? Po tresci praw jakie wyznają.

  "20 Nie będziesz gnębił i nie będziesz uciskał cudzoziemców, bo wy sami byliście cudzoziemcami w ziemi egipskiej. 21 Nie będziesz krzywdził żadnej wdowy i sieroty. 22 Jeślibyś ich skrzywdził i będą Mi się skarżyli, usłyszę ich skargę, 23 zapali się gniew mój, i wygubię was mieczem i żony wasze będą wdowami, a dzieci wasze sierotami. " Księga wyjścia rozdz. 22. Księga m.in. Tory.

  Talmud:
  Soferim 15, Reguła 10. To jest powiedzenie Rabina Simona ben Yohai:
  Tob shebe goyyim harog ("Nawet najlepsi z gojów powinni wszyscy być zabici").
  "10 Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał.
  Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia,
  abyście próbie zostali poddani,
  a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni7.
  Bądź wierny aż do śmierci,
  a dam ci wieniec życia. " Apokalipsa rozdz.2


  OdpowiedzUsuń
 3. Czy nikt Wam nie mówił, że każdy dobry uczynek powinien być słusznie ukarany?

  OdpowiedzUsuń
 4. Onet opublikował ciekawy artykuł.

  "W zachodniej części Polic znajdują się ruiny gigantycznego, hitlerowskiego zakładu benzyny syntetycznej. Miejscowi "odkrywcy" uważają, że w podziemnej części zakładu być może produkowano rakiety V-2, choć bardziej prawdopodobny wydaje się wodór - składnik paliwa rakietowego.

  Od kilkudziesięciu lat wiele emocji zarówno wśród mieszkańców, a także turystów wzbudzają tajemnicze i niebezpieczne ruiny znajdujące się na obrzeżach Polic.

  Na płaskim terenie, porośniętym dziko rosnącą roślinnością, straszą szkielety dawnych hal produkcyjnych, kikuty kilkupiętrowych instalacji przemysłowych, schrony, bunkry, zbiorniki, baseny technologiczne i zalane wodą podziemia.

  To pozostałości po Hydrierwerke Pölitz A.G – hitlerowskiej Fabryce Paliw Syntetycznych, w której podczas II wojny światowej produkowano płynne, syntetyczne materiały pędne, w tym benzynę. Największe zainteresowanie tym terenem od samego początku wykazują szabrownicy i złomiarze, ale coraz częściej zaglądają tu również turyści.

  (...)W ciągu 5 lat w Hydrierwerke Pölitz pracowało 30 tys. więźniów (w tym czasie Police zamieszkiwało zaledwie 10 tys. osób) z umiejscowionych specjalnie w najbliższej okolicy zakładu obozów pracy, których było co najmniej 7. Więźniowie pochodzili praktycznie z całej Europy, ale najwięcej, bo aż 10 tys. było Polaków. 13 tys. więźniów zmarło podczas niewolniczej pracy oraz w trakcie bombardowań fabryki przez aliantów."

  link: http://poznajpolske.onet.pl/reportaze,49/tajemnicza-fabryka-w-policach,30678.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat jest możliwe, bo Police mogły być zakładem kooperującym z HRVA Peenemuende. Przede wszystkim mógł tam być zakład produkujący paliwo i utleniacz do rakiet, a także paliwo do V-1. Z tym się całkowicie zgadzam.

   Usuń
 5. Tia, a jak by teraz któryś Polak krzyknął, że wielu syjonistów to pijawki kręcące biznes na holocauście i zakłamujący historię niewdzięcznicy, to by się larum podniosło, że antysemityzm, kibole, naziole i cholera wie co jeszcze. Widać łgać mogą ile wlezie i nikt z rządu (nie kala się własnego gniazda) nawet okiem nie mrugnie, a opinię publiczną jakoś się urobi,bo kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą.
  Co do osiedlania się w Izraelu, to osiedlić się może niemal każdy. Wystarczy, że udowodni jakiekolwiek korzenie żydowskie, co akurat w kraju nad Wisłą trudne nie jest biorąc pod uwagę historię jak i położenie geograficzne. Tyle tylko, że żeby owo obywatelstwo uzyskać nie tylko korzeniami trzeba się okazać, ale i zostać talmudystą.
  Generalnie jak powtarzałam wielokrotnie nie każdy żyd jest syjonistą, a syjonista żydem. Co więcej między jednymi i drugimi panuje niezły ferment jak mówiąc delikatnie różnica światopoglądowa. Na co żywym i jakże wymownym dowodem był protest żydów w Nowym Jorku w dniu 9 czerwca niezwykle skrupulatnie przemilczany przez syjonistyczne media w kraju. Nawet w necie niewiele się znajdzie.
  Tu co nie co: http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/07/12/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow-przeciw-izraelowi/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://tvp.info/informacje/polska/niemcy-stworzyli-fabryki-smierci-ukraincy-dokonali-tego-inaczej/11771019 Warto poczytać!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyle w kwestii wolności Polski : http://www.sfora.pl/Polski-ambasador-wezwany-do-izraelskiego-MSZ-a57772

  OdpowiedzUsuń
 8. pierdołami sie zajmujecie-haratacie sobie psyche do tego stopnia,że zapomnieliście już,że to poziomica i liczenie -matematyka dają rozwój.
  Nie tylko Żyd,ale każdy powinien sie śmiać z
  Polaków,bo na trasie Herentals-Antwerpia-30 km w Belgii jest tyle krów na polach,że każdy przegrał zakład,że doliczy sie ile ich jest,bo są ich setki.Na trasie Łódz-Wrocław-4 godziny pociągiem-kilkaset kilometrów-krów naliczyłem 17.Polski zharatany beret-dęcie i pierdoły o tunelach,a wołowego w sklepach brak i tłuszcz na mózgach i świństwo w myśleniu i działaniu.Pozdrawiam z Sobótki-elitarnego miasta emerytowanych skurwieli komunistycznych,których nikt nie rozliczył.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 9. Żydzi to pijawki ludzkości... Nie ma to jak będąc bogatym żydem sprzedać (poświęcić) swoich braci w holokauście a pózniej stworzyć Naród żydów czyli Izrael. Kiedyś Polskę można było nazwać Izraelem tym była Polska dla żydów. Wystarczy pojechać do Oświęcimia lub Auschwitz i zobaczyć jak zachowują się ci potomkowie tych których tam podobno najwięcej wymordowano. Teraz Niemcy zatajają czym był holokaust, a żydzi jak zawsze szukają i przekręcają tylko aby wyjść na swoje. Gardzę tym całym kłamstwem społecznym, mediami i rządami. Jeśli chcesz prawdy to znajdz ją sam. W internecie jej nie znajdziesz, w mediach zapomnij. Jest to moja prywatna opinia, jeśli kogoś obraziłem, przepraszam. Dodam że chciałbym być w moim kraju wolnym, nigdy nie będę.........................

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam jak ci "biedni i prześladowani" zachowywali się na granicy: chamstwo, arogancja, nieprawdopodobna wprost pogarda w stosunku do wszystkich dookoła. Im się należała odprawa poza kolejnością, zwolnienie z odprawy celnej, bo oni jechali do Auschwitzu-Birkenau. Nie dziwię się Hitlerowi, że ich tępił. Już nie.

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.