wtorek, 23 lipca 2013

Klaus M

Jest oczywiście zbawca i dobrodziej wykładający pieniądze na wsparcie dla Głuszycy . To Klaus Muller ten sam co od zawsze dba o interesy niemców na tym terenie . To właśnie przez niego i naszych przekupnych polityków nie jest możliwym odkrycia tajemnic Riese .To właśnie tacy ludzie jak on tworzy mitycznych opiekunów na  których mówimy Oni .Mam nadzieję że teraz po części zrozumiecie dlaczego wszystkie działania moje i innych idące w kierunku prawdy są niweczone . Rasa Panów nigdy nie odpuści i szykuje się do nowego przemarszu przez Europę może nawet i Świat .Czarna Magia Riese przybiera na sile coraz więcej ludzi z tzw elit przyłącza się do Nich ..Znam osoby , które jeszcze kilka lat temu pisały o Nich krytycznie , a teraz noszą dziwaczne pierścienie i twierdzą iż w Riese nic się nie działo . Czas pokaże iż wariaci typu Jarecki mieli racje lecz wtedy będzie już za późno na co kol wiek ...

8 komentarzy:

 1. Ok, "Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.".
  Jestem od pewnego czasu stałym czytelnikiem tego blogu i podstawowym zastrzeżeniem co do jego wartości jest odczucie braku wiarygodności w tym co chcesz przekazać. Czasami odnoszę wrażenie, że jest to takie pisanie w stylu "sobie, a muzom".
  Szanowny Panie Darku skoro mówisz "A" powiedz i "B".
  Nic Ci nie ubędzie, a wiarygodność i zgodność ze stanem faktycznym i historycznym zostanie zachowana.
  Zbyt często Twoje wywody, sugestie, tezy czy ciekawostki poza Twoim słowem, nie zawsze są popart dowodami, opracowaniami historycznymi, naukowymi, badawczymi etc., etc. .
  Podobnie było swego czasie z jakimś z pozoru "tajemniczym" urzędnikiem czy posłem z europarlamentu bojkotującym dostęp do prawdy.
  Teraz pojawia się niejaki Klaus M.( dalej nazywany Klaus Muller).
  Skoro już cokolwiek "sypnąłeś" to dobrze byłoby nieco bliżej o tym typku. Tak na odlew , prosto w Twarz, całą i udokumentowaną prawdę lub co najmniej poszlaki potwierdzające wg. Ciebie wywód "To właśnie przez niego i naszych przekupnych polityków nie jest możliwym odkrycia tajemnic Riese" .
  Czyta Twój blog tysiące ludzi, masz ponad 1.5 M wejść i to stanowi o Twojej sile i wartości słów jakie zamieszczasz w nim. Muszą być wiarygodnie udokumentowane, bo inaczej mogą być odbierane jako pomówienia, chore wymysły czy "bajkopisarstwo".
  Uważam, że dla dobra "odkrycia tajemnic Riese" zamieszczenie większej ilości wiarygodnych i potwierdzonych faktów, zdarzeń czy dowodów w innej formie niż obecnie, może tylko służyć obaleniu mitów, półprawd, legend i opowieści rodem "z mchu i paproci" oraz mogą pokazać prawdziwe oblicze tych, którzy chronią tajemnice Riese. Robisz bardzo dużo dla upubliczniania skrywanych prawd historycznych i przemilczanych faktów i zdarzeń. Twój blog często daje odpór wszelkiej maści kłamcom historycznym postępujących tak częściej z głupoty i niewiedzy niż rozmyślnego czy planowego działania.
  Zarówno ja jak i wielu innych czytelników będziemy wdzięczni za każdą informację potwierdzającą Twoje domniemania, przypuszczenia czy tezy.
  Pamiętaj, że wśród Twoich czytelników są i tacy dla których "kanony wiary" nie są dowodem na prawdę obiektywną. Nam potrzebne są prawdy dowiedzione lub fakty je potwierdzające. Serdecznie pozdrawiam i bez urazy. To tylko mój pogląd i prośba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Darku czy miał pan w rękach książkę pt. "NAZISTOWSKIE KORZENIE BRUKSELSKIEJ UE"? Ja znalazłem w niej wiele odpowiedzi min w tych kwestiach które sam Pan tutaj porusza. Znam już prawdziwe przyczyny I oraz II wojny światowej i wiem kto tak naprawdę tym wszystkim kierował. Mało tego, ta książka opisuje trzecią próbę podboju świata poprzez te same korporacje i kartele tyle że pod przykrywką Unii Europejskiej. Gdybym nie widział dokumentów jakie są pokazane w książce oraz opublikowane na stronach internetowych (obejrzeć może każdy) to może bym i nie uwierzył ale skoro widzę coś na własne oczy to jak mam nie wierzyć? A jednak można bo kiedy zacząłem polecać różnym osobom aby zapoznali się z tą książką to zazwyczaj słyszałem coś w stylu że to następna z wielu teorii spiskowych! Czy ludzie w Polsce naprawdę już oślepli na to wszystko że wierzą tylko w to co pokazuje telewizja? Książki i dokumenty nic już się nie liczą? Mnie szczerze mówiąc ręce opadają jak słyszę takie komentarze albo w stylu "że nawet jeśli tak jest to co ja mam do tego i niech sobie tam unia robi co chce bo ja mam ważniejsze sprawy na głowie" itd. Jak nakłonić ludzi żeby zaczęli samodzielnie myśleć i chcieli zobaczyć prawdę a nie tylko wykreowany przez korporacje na swój sposób model świata za pośrednictwem mediów? Skoro ludzie nie chcą znać prawdy i wolą ten świat to już przegraliśmy, ale mam ciągle nadzieję że się mylę i ludzie w końcu się obudzą.
  Chciałbym żeby Pan wyraził swoją opinię na temat książki i polecił ją innym osobom.
  Piotr.

  OdpowiedzUsuń
 3. MASAKRA!!! Książek na tema UFO i V7 też jest sporo! Są tam dokumenty, ba nawet zdjęcia. I co z tego jak to jest czysta fantazja... książek na temat teorii spiskowych jest wiele, bo to tylko teoria.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu się mylisz. Już nawet wielcy "rozdawacze kart", tacy jak Brzeziński czy Kissinger przyznają że NIE TYLKO teoria. Zresztą efekty tego widać gołym okiem. Tyle że interpretacja w większości jest błędna (lub zafałszowana)

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elisbabetta, wszyscy nie odkryją, balans musi zostać zachowany.
   Komputer można zhakować. Człowieka też, pod warunkiem, że ma duszę. Samemu się można ;) Wystarczy intuicja i pole morfogenetyczne - oprogramowanie podstawowe dla każdego przejawu kreacji (hologramu) w czasie i przestrzeni. Poznanie dobra i zła z kolei jest niczym więcej jak świadomością, że poza taką kreacją jak nasza nie ma dualizmu. W polu go niema. Biegunowość kreują sztuczne programy, a raczej wirusy mające na celu miedzy innymi utrzymanie w nieświadomości mieszkańców konkretnego holo, zaś puści mają wirusa podtrzymywać.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Tak a' propos techniki i nazistów - polecam: http://wszechocean.blogspot.com/2013/07/wspoczesne-technologie-dziedzictwo.html

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.