niedziela, 7 lipca 2013

Na pewno nie Kowalski

Kolejny mój znajomy doznał ciężkich obrażeń ciała tylko za to , że jest moim kolegą i był na Soboniu . Czy to już ciężki Faszyzm rządzi tym krajem ? . Czy to niemcy faszyści przejęli Riese ? czy każdy kto myśli inaczej będzie bity lub gazowany ? .  W Austrii został zasztyletowany mój znajomy , poszukiwacz , wariat , jezioro Toeplitz to było moje Riese . Strach rozbił nie jedna grupę , gdy się ocierają o fizyczne zagrożenia czar pryska i każdy wraca do domu np . jest frysjerem .Prosicie o dowody , fakty , reportaże  nie mam ich mam tylko pozory , wspomnienia , ploty czyli prawdę ludu prawdę ta która nas kreuje , Nas czyli Proletariat ... Hydra ożyła czyli Antrowis także pani Łoboz od nowa podaje nowe terminy zagłady , sekty Ślężańskie rosną jak drożdże , a każdy kaznodzieja liczy tylko na kasę . Żaden z nich nie da wam ocalenia nawet nie nauczy was robić kupy w lesie to zwykli oszuści .   Ja także nie mam recepty lecz pozory przetrwania moi koledzy , nauczyciele żołnierze wg was zabijacze  mają to coś czego nie mają ezoterycy mają doświadczenie w przetrwaniu  i takich wole niżeli naćpanego wszystko palącego . Enki , Niburu  Wam nie pomogą gdy szaleńcy zaczną strzelać z AK 47 , nikt Was nie zabierze na pokłady  statków ewakuacyjnych . Dlaczego ? ponieważ to co znaleźli niemcy to była technologia zniszczenia nie odbudowy , ktoś miał na tym skorzystać na pewno nie zwykły Kowalski .

4 komentarze:

 1. A tu o byłym oficerze WP- tak szanuje się W Polsce ludzi nadstawiających za nas dupy w konfliktach zbrojnych.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/868664,Bezdomny-wyrzucony-ze-schroniska-Nie-placil-skladek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym kraju to przecież normalne. Fiskalizm państwowy jest jeszcze lepszym środkiem do eksterminacji Narodu Polskiego, niż zsyłki na Sybir i komory gazowe. To było wiadome już w 1980 roku, ale wrzaskliwa propaganda proamerykańskiej i proniemieckiej "Solidarności" skutecznie zagłuszała nieliczne głosy rozsądku...

   Usuń
 2. W Estonii jak widać neonazizm się szybko odradza.
  "Neonazistowskie resentymenty w Pribałtyce stają się coraz bardziej widoczne.Doszło nawet do tego, że minister obrony Estonii, Urmas Reinsalu pozdrowił uczestników 21 spotkania związku estońskich bojowników o wolność.  W oświadczeniu Ministerstwa Obrony wyraził wdzięczność "bojownikom o wolność", jak w Estonii nazywa się estońskich weteranów z 20 Dywizji SS. Służby prasowe ministerstwa w uzasadnieniu tego gestu poinformowały, że żołnierze ci sprzeciwili się reżimom totalitarnym w okupowanym kraju i byli lojalni wobec wysokich ideałów wolności.

  „W czasie wojny i okupacji Estonia straciła prawie jedną czwartą ludności przedwojennej. Jesteśmy narodem jednym z najciężej dotkniętych przez wojny" - mówi minister.

  "W związku z tym Estonia wielokrotnie i jednoznacznie potępiła represyjną politykę ZSRR i nazistowskich Niemiec i działalności tych, którzy popełnili zbrodnie przeciwko ludzkości" - powiedział minister. Według niego, z punktu widzenia prawa międzynarodowego, sukcesja państwa estońskiego nigdy nie została przerwana.
  Minister przypomniał, że 14 lutego 2012 Parlament Estonii podziękował obywatelom, „którzy w czasie okupacji przez ZSRR lub nazistowskie Niemcy działali w imię rzeczywistego przywrócenia Republiki Estonii." "
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cp8PAP4wyLo

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Kwiecien .Zaczne od pewnego poweiedzenia :"Nasza niewiedza ich sila". I wychodze z drugiego zalozenia ze,nie jstnieje magia ! Tylko dwuch, roznie widzacych ten sam fakt . Jeden ma wiedze-WIEDZE i wykorzystuje ja do manipolowania ,zastraszania i zyskow (i mowie tu o zasadach scisle naukowych z zakresu fiziki echemo-fiziki determinujace procesy w swiecie natury ).Potem jest ten drugi "czysty i oczwisty " IGNORANT ktory nigdy nie widzi calosci procesow i zdazen, ktory nie zadaje sobie trudu by zrozumiec mechanismi ktore prowadza do odkrycia dlaczego sie tak dzieje i z jakich praw wynika . Tylko krzyczy za pierwszym "cuda" , magia , jak ten chlop panczyzniany ktory pierwszy raz widzi samochod i ludzi ktozy sa w stanie nim jazdzic ... Panie Kwiecien nie ma cudow ! Sa tylko prawa chemo-fizyczne i ich zaleznosci ktore twoza aktualna rzeczywistosc w naszym odbiorze widzenia i slyszenia holograficznym !Moge cie oszukac ! Ma nie moge cie zmusic !Istnieje iluzionizm ,gdzie oszukam twoie zmysly bys widzial to co chce .Ale jesli ci uswiadomie "inganno"mechanizm tego numeru ...to joz bardzo trudno mi bedze oszukac. Potem reszte przesle ci prywatnym meilem ,by nie obrazic nikogo jesli chodzi o "bycie ofiara "...i tych co rzadaja w tym Blogu" Xfaktow"

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.