wtorek, 9 lipca 2013

Głos Wrocławski

W 1949 obywatele Hladki, Gertz , Mitzner , Kwiecień i Marczewskii dopuścili się aktu wandalizmu lecz ich niecny czyn został anulowany . Odkrycie ich rzuca nowe światło na niemiecki hitleryzm ich butę i ludobójstwo . Szabrując mienie klasy robotniczej w pozostawionych faszystowskich kacetach znaleźli trumnę z okaleczonymi ludzkimi zwłokami . Był to nie jako olbrzym o psim wyglądzie wynik niemiecko faszystowskich eksperymentów medycznych   . Obywatele owi za czyn swój dostali naganę oraz zakaz penetrowania podziemi w odległości nie mniejszej niżeli 10 km od miejscowości Głuszyca pow Wałbrzyski .

Dzienniki Sobótki 1949 nr 12/786 arch . Głos Wrocławski .

5 komentarzy:

 1. Z okazji kolejnego "psiego pyska", pozwolę sobie cofnąć się do niejakiego doktora Carla Værnet. Pogrzebałem trochę i dalej stawiam na jego badania nad hormonami. W sieci zajmują się tylko jego leczeniem homoseksualistów w Buchenwaldzie. Z Pragi gdzie mieszkał do Riese było bliżej i podobno tam bywał (Jedlina Zdrój). Jedna strona internetowa podaje że "był lubiany przez przełożonych z SS, bo twierdził że ma lek na nieśmiertelność.
  "Bawił" się testosteronem. Poszedłem tym tropem i trafiłem na odkrywcę, niemieckiego doktora Adolfa Butenandta. Testosteron zsyntetyzowali w roku 1935 Butenantd i Ruźićka. W roku 1939 dostali Nagrodę Nobla dziedzinie chemii za badania nad hormonami płciowymi – przeprowadzone w Gdańsku wyodrębnienie i syntezę hormonów ludzkich (Butenandt) i polimetylenami (Ruźička). Butenandt pod naciskiem władz narodowo-socjalistycznych Niemiec pierwotnie zrzekł się nagrody, a w 1949 przyjął dyplom i medal.
  Otrzymał wiele nagród, medali i tytułów honorowych (między innymi honorowe doktoraty – Monachium, Graz, Leeds, Madryt, Tybinga). W dniu 6 października 1994 otrzymał tytuł Doktora Honoris Causa Politechniki Gdańskiej.

  W 2002 media oskarżyły Butenandta o udział w doświadczeniach prowadzonych przez doktora medycyny i filozofii Josefa Mengele – najbardziej znanego spośród hitlerowskich lekarzy-przestępców, który od 1943 w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu przeprowadzał zbrodnicze eksperymenty na więźniach. Istnieją dane sugerujące, że właśnie tam przeprowadzono pierwsze "kuracje" hormonalne na kobietach i potwierdzono ich rakotwórcze działanie.

  Stawiam na takich jak oni...HAUU!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rozumiem przepisywanie tekstu z gazety?? Jak można po prostu wrzucić skan :) Bo na razie dla mnie stek głupot i Nie do Wiary!!! Panie Darku Po co pan to robi??? Dlaczego młodych ludzi i nie tylko młodych, pan oszukuje mówiąc o takich rzeczach??np. Hybrydy, Potwory z ludzką twarzą, dziwne doświadczenia tunele których nie ma itp.. Można by wymieniać. Zastanawiam się jaki ma Pan cel??

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam pana od "SPONSOROW " .Ja tez sie zastanawiam jaki cel maja pana sponsor !? No dobrze, ja terz wiem to co oni wiedza ,ze Kwiecien to warzny "gosc". Urzywaja tyle nakladu i sily ...Wiem ,ze P. Kwiecien jest tego wart !I ,ze domyslil sie calej niebespiecznej prawdy zrywajac welon klamstw ujzal naga prawde ...co to jest ...i do czego sluzy ...Ale Kwiecien jest "kims specjalny "i wolno ci na niego szczekac ,ale wolno ci go ugrysc " Mysle ,ze twoi panowie nigdy cie nie dopuszcza do tych "misteri " ktorych czesca jest ...No mysle ze dobrze jest czasami wyplakac na czyjms ramienu swoja bezsilnosc i bol nienawisc osobistej ...zdaniem gospodyni domowej moze pan to robic czesciej na naszych "ramionach" ...Nie zabraniaj mu Darku, wiekszosc z nas go rozumie ,ze go tak pali i boli biedaczysko ...

  OdpowiedzUsuń
 4. "Psy szczekają, karawana jedzie dalej."

  OdpowiedzUsuń
 5. Karawana Jedzie jedzie i dojedzie na Hologramy :)!!! Będą potwory, Hybrydy i inne stworzenia wymyślone przez pana Kwietnia...A tym którzy są w tej matni gratuluję trzeźwego umysłu;) Cóż może samo Monstrum przybędzie z gór!! Czy sam organizator jest świadom tych monstrualnych potworów?? Dziwnych postaci z głową wilka?? a co o Hybrydach??

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.