czwartek, 11 lipca 2013

Juz za tydzień "Hologramy Czasu" w Kudowie Zdrój! Zapraszamy!


Od 19 do 21 lipca widzimy się w Kudowie Zdrój.
Trzy dni poznawania historii połączonych z grą terenową i koncertem.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ
HOLOGRAMY CZASU WEDŁUG DARIUSZA KWIETNIA jest innym spotkaniem z Dariuszem
Kwietniem niż zazwyczaj. Tym razem inaugurujemy rozpoczęcie cyklu, który pełni nie tylko rolę
informacyjną, ale również stanowi wspaniałą przygodę i wspólną naukę poprzez wspólne rozwiązywanie
tajemnic.
Oprócz prelekcji i dyskusji czeka Was szkolenie, które odbywa się w formie warsztatu wyjaśniającego poszczególne etapy, a następnie scenariusza zwiększającego poziom realności szkolenia bez przerwy w czasie trwania.
Zgłoszenia i pytania proszę przekazywać tylko drogą mailową  na adres domeknaskale@wp.pl 
Informacje uzupełniające przekazywane są w konsultacji z organizatorem na minimum 2 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena za osobę za uczestnictwo w imprezie wynosi 185 PLN.
Cena obejmuje: prelekcje, szkolenia, instruktorów, sprzęt specjalistyczny do przeprowadzenia
szkoleń, wyżywienie w dniach:
* 19-VII -ognisko-kiełbaska z chlebem + herbata,
* 20-VII - śniadanie-bigos z chlebem + herbata,obiad-grochówka + herbata,
* 21-VII - ognisko-kiełbaska z chlebem + herbata.
Na terenie obozowiska będzie możliwość zakupu dodatkowego wyżywienia.

Zapraszamy do uczestnictwa w niezapomnianej przygodzie!
Poniżej:
Link do programu, regulaminu i karty uczestnictwa

3 komentarze:

 1. Bardzo apetycznie bzmiace haslo ! Hologramy Czasu ! Najtrudniejsze w calej ukladance i jest kluczem do sekretow :hologram zdarzen w czasie . Mysle ,ze uda mi sie dotrzec do Was na spotkanie . Bardzo chcialabym wymienic sie informacjami i wyciagnoc troche konklusi z masy informacj . Pozdrawiam wszystkich .

  OdpowiedzUsuń
 2. Zeznanie spisane 29 listopad 1945.
  Świadek urodzony 16 sierpnia 1902 roku w Lublinie.Zawód-dyplomowany majster,ślusarz lotniczy. Przebywał w obozie koncentracyjnym Sachsenhausen-Oranienburg w czasie od 1 lipiec 1940-2 maj 1945.

  (...)Tortury i śmierć Generała Roji.

  W obozie koncentracyjnym Sachsenhausen przebywał Generał Roja, znany w Polsce dowódca. W połowie lipca 1940 roku podoficerowie SS-mani prowadzili na sznurku u szyji poprzez ulice między blokami starego generała w stroju więziennym (pasiaki). Wygląd jego był okropny, był pobity, miał sińce i czarne plamy na twarzy, słaniał się z wyczerpania. Widziałem sam, jak go SS-mani jeszcze bili kijem wykrzykując "Polnische General". Skierowano go do umywalni bloku numer 37, i tam SS-mani włożyli mu wąż do ust i puszczono wodę. Czyniono to z przerwami. Było widać nadęcie brzucha bardzo znaczne, że nie przypuszczałem że można człowieka do tego stopnia napompować. W pewnym momencie Generał upadł. Wtedy jeden z SS-manów który trzymał kij w ręku, położył mu na krtani kij i nogami stawał na kiju. Z chwilą kiedy Generał nie dawał znaku życia, SS-man kij popuszczał i tak kilka razy przykładał do krtani i popuszczał. Widziałem potem, jak w kocu wynoszono ciało zmarłego Generała. Tak zginął nasz Generał Roja-powtarzano sobie powszechnie. Scena ta odbywała się w obecności kilku osób, którzy obserwowali ją z dala, albo przechodzili obok(...)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czas Uwolni wielką siłę która przyjdzie z Gór!!! To będzie Hybryda, Potwór którego stworzył sam Dariusz Kwiecień!! Czy da rade z potworem?? Z Dziwną postacią z Gór, z Głuszycy gdzie wpadł do studni na siłowni. Ta postać pojawiła się, wyglądała jak człowiek ale miała twarz wilka!!! Mówiła ludzkim głosem. Co to było? lub czym?? Na te pytania próbuje odpowiedzieć pan Dariusz?? Nie potrafi określić co to było??!! Może spotka swojego potwora którego sam stworzył!!!

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.