poniedziałek, 31 marca 2014

Kolejne nazwiska

Po raz kolejny ktoś grozi mi śmiercią . Dla policji nie ma problemu to tylko wygłupy szczeniaków . Nazwiska typy Wołoszczyk , Bahimatiuk , Whoryhnia , Bałhmatiuk , Sawiak , Chorochyna , Szczercuk , to wartownicy z Oświęcimia wszyscy maja krew polaków na rekach , następnie walczyli w UPA . USA- meni ich uwolnili i nie uznają ich win . Niemcy są dumni z takiego obrotu spraw to nie niemcy lecz Litwini , Łotysze i Ukraińcy mordowali Polaków . Majstersztyk . ....

8 komentarzy:

 1. Panie Darku ja nie w temacie posta ale w temacie pana zainteresowań jak i moich. Czy widział pan ten ciekawy materiał?

  https://www.youtube.com/watch?v=uw8uj8kskFo

  OdpowiedzUsuń
 2. Grozby + karalne obelgi na ufo-dewiacjach + zgłoszenie do prokuratury = dochodzenie. Jeśli umożenie to odwołaniedo wyższej instancji. Cisnąć nie odpuszczać Panie Darku !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=cpRUb9MNbQI

  OdpowiedzUsuń
 4. w takich przypadkach trzeba upublicznić te groźby - jeżeli podsyłane są e-mailem , postarać się zlokalizować ip komputera.

  Widać to co Pan robi kuje w oczy tę swołocz. Tak przy okazji znikł z portalu YouTube materiał Tajemnice III Rzeszy cz.III (Eugenika, Ahnenerbe)

  http://speedy.sh/rqevz/brak-filmu.jpg

  OdpowiedzUsuń
 5. Daruś, będziemy na 100%. Będzie kilka niewygodnych pytań, kilka osób jakie dobrze znasz. Do zobaczenia tchórzu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam panie Darku jestem bywalcem tego bloga ale jak czytam te smarowanie jednego i drugiego to rece opadaja opanujcie sie i nie zachowujcie jak ci nasi przy korycie zrobcie cos aby na karcie Historii sie wpisac jako Jedność !

  OdpowiedzUsuń
 7. Urojenia prześladowcze są zazwyczaj oznaką shizofreni paranoidalnej !

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.