wtorek, 25 marca 2014

Śladami Riese w/g Dariusza Kwietnia

Niestety już naprawdę nie ma wolnych miejsc na wyprawy pt Śladami  Riese w/g Dariusza Kwietnia  do końca sezonu . Jest jeszcze trzy miejsca na wyjazd do Gierłoży w terminie 23 - 25 maj . Kto pierwszy ten jedzie . Na wyjazdy do MRU także jest komplet . Bieszczady także komplet .
PS. Nie jestem biurem turystycznym lecz małym człowieczkiem , który pragnie dzielić się swą wiedzą .

5 komentarzy:

 1. Panie Darku, niech pan wytłumaczy jedno; Dla czego pan kłamie? Najpierw podał pan nieprawdziwe informacje odnośnie nieobecności na zlocie sympatyków ntv, potem gadał pan coś o powołaniu do NSR a tym czasem wczesniej na blogu napisał pan że organizuje wyjście na ślęże w czasie kiedy bedzie odbywał sie zlot. Która wersja jest prawdziwa? Ma pan jaja żeby powiedzieć prawde? Pewnie ten komentarz i tak nie zostanie opublikowany bo stchórzy pan go opublikowac tak samo jak stchórzył pan pojawić sie na zlocie... szkoda bo liczyłem na pana. Niech pan nam też wytłumaczy dla czego ma pan nas w dupie chociaż bronimy panskiej osoby na antyhejter.blogspot.com, bronimy pana a pan nawet sie słowem nie wypowiedzial na ten temat. Mi i nie tylko mi jest dość przykro z tego powodu że nas pan zwyczajnie olał. Zero jakiegokolwiek odzewu z pana strony. Pewnie jakby zapraszali na wódke albo chcieli panu na konto pieniadze wpłacić to nie byłoby problemu żadnego z pana odzewem ale skoro ktoś pańskiego imienia publicznie broni za pana to ma pan nas za jakichś czarnóchów, prawda? Jak ma pan jaja to pan to opublikuje i zajmie stanowisko w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy cie poznałem czy ty wtargnąwszy na moje podwórko powiedziałeś kim jesteś , tak jak Sidor i sawiak będziesz teraz mnie atakował .

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Trwa zawsze , nigdy nikogo nie odprawiłem .

   Usuń
 3. ja chcę do Gierłoży :D

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.