środa, 19 marca 2014

Polskie miasta nie maja podziemi

Okazało się iż Poznań , Bydgoszcz , Wrocław mają podziemne kompleksy jednak nie dla plebsu tylko dla elit . Za drobna opłatą można sobie wykupić miesięczny abonament w schronie  . Podoba mi się retoryka pana z Poznania , który rok temu nazwał mnie niedoukiem ponieważ w Poznaniu nie ma podziemi , a teraz sam osobiście sprzedaje miejsca w schronach  twierdząc iż jego wiedza na temat podziemi Poznania jest nie do podważenia . To samo w Bydgoszczy czy Wrocławiu . Podziemia były , są i będą tylko że za poważną kasę . Tych co wykupią tam miejsca można tylko żałować lub cieszyć się , tam są zapasy żywności i leków reszta znając ich lokalizacje dopełni dzieła zniszczenia . Tak ma wyglądać OC w Polsce .

7 komentarzy:

 1. Darku czymogłbyś zerknąć na ten medal.Wygrałem go tydzień temu na aukcji, a dzisiaj przyleciał do mnie do Anglii.
  Jest to masoński medal wybity z okazji stu lecia konstytucji a oto linki:
  http://i.ebayimg.com/t/MEDAL-Gold-plated-Liberty-Coin-Illuminati-Masonry-MEDALLION-RARE-coats-of-arms-/00/s/MTA3OFgxNjAw/z/zHwAAOxyOmBSLMNy/$(KGrHqN,!qcFIhs8y2eLBSLMNyCyO!~~60_57.JPG ,
  http://i.ebayimg.com/t/MEDAL-Gold-plated-Liberty-Coin-Illuminati-Masonry-MEDALLION-RARE-coats-of-arms-/00/s/NzY4WDg0Ng==/z/f7oAAOxygPtSqzmy/$_57.JPG ,
  http://i.ebayimg.com/t/MEDAL-Gold-plated-Liberty-Coin-Illuminati-Masonry-MEDALLION-RARE-coats-of-arms-/00/s/MTA4OFgxMTA3/z/DD0AAOxycmBS9VLJ/$_57.JPG

  OdpowiedzUsuń
 2. W tv repuplika nie boją się powiedzieć, że lebensraum obowiązuje w Niemczech dalej. http://youtu.be/kxnhlbkJEY4 (ok 3 minuty)

  OdpowiedzUsuń
 3. W naszym Włocławku, przy skrzyżowaniu ulicy Wienieckiej i Toruńskiej było wejście do schronu , przy modernizacji okolicy , skasowano wejście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy mógłbyś dac namiar gps na to miejsce lub chociaz na google maps wskazac?

   Usuń
  2. http://speedy.sh/SKMRg/Gdzie-kiedys-bylo-wejscie.jpg

   Tu masz zdjęcie z google maps - sprawdzę w swoich archiwach , gdzieś miałem to uwiecznione na zdjęciach , wejście było między CPN a garbarnią.

   Usuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=EP2aNIncJCU wilkołak w brazyli

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeszów tez ma, bardzo stare podziemia i rozległe.
  Nawet na moim Zacofie takie są, ale to pewnie z racji zbrojeniówki, która teraz dla Izraela przędzie, a powstała jeszcze w przed wojną, w trakcie była obozem niemieckim obozem pracy.
  Jedno osiedli jest zbudowane w wczesno- zimnowojennej epoce w taki sposób by zapewnić obronę w razie ataku czy oblężenia, a miasto pod ziemia poryte korytarzami.
  Zabawna z kolei legendą miejską jest, ze wyzej wpsomniane osiedle zbudowano by uczcić Stalina w taki sposób, ze forma budynków przypomina cyrylicą nazwisko wątpliwego słońca narodu.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.