środa, 26 marca 2014

Tylko nie politycy oraz przywódcy duchowi

Zawsze i wszędzie kłamcy i paranoicy wiedzą najlepiej jak ma być . Teraz całkowicie oderwałem się od takich środowisk . Człowiek tylko wtedy jest sobą gdy tego doświadczy , na pewno nie są to produkty konsumpcjonizmu oraz dorobkiewiczostwa .

2 komentarze:

  1. Czy to prawda ...?
    Kontekst Von Brauna - "...Kolejne doniesienie, które ukazało się tydzień temu na stronach irańskiej agencji informacyjnej Fars. Według tych doniesień amerykański dysydent, Edward Snowden ujawnił niedawno, że Stanami Zjednoczonymi rządzą „tajemniczy reżim” będący pod kontrolą istot pozaziemskich. Według tych informacji, to obcy w latach 30-tych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Dzięki ich pomocy Niemcy były choćby w stanie zbudować flotę zaawansowanych technologicznie łodzi podwodnych.
    Pomimo wsparcia obcej rasy i pozaziemskiej technologii III Rzeszy nie udało się pokonać siłom aliantów dysponującym jedynie „ludzką” techniką. Wkrótce jednak obcy znaleźli kolejne imperium, z którym zdecydowali się nawiązać kontakt. Wybór padł na Stany Zjednoczone. Jak podaje raport w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę wysokich białych obcych, przypominających tzw. Nordyków z różnorakich doniesień o UFO..."

    OdpowiedzUsuń
  2. od paru dni komentuje Raporty Specjalne dotyczące Ukrainy na portalu wp.pl komentarzem sa dwa slowa ( CZYSTKI RASOWE ) komentarzy wpisalem duzo ,mimo tego nie ma ani jednego

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.