wtorek, 11 marca 2014

być równym Bogu .

Od wielu lat obracam się w kręgach ludzi związanych z okultyzmem . Większość trzyma się na uboczu i nie obnosi się ze swymi przeżyciami jednak kilka ostatnich spotkań z nimi było nacechowanych strachem . Żaden z nas nie przypuszczał iż dożyjemy tzw Otwarcia Wrót lub Wielkiego Powrotu ja osobiście uważałem iż te wszystkie nasze przeżycia i doznania to fanaberie naszego umysłu . To co teraz dzieje się z naturą bezpośrednio wpływa na ludzkie zachowania . Tak było przed II WS jak i przed każdym pogromem ludzkości . Ukraina , szybkie przestawianie się Europy na tor wojenny to nic innego jak przygotowania do wielkiego zniszczenia o  którym rządy wielu państw wiedzą od dawna . Nowe typy broni masowej zagłady są gotowe do użycia . Bunt islamistów jest w Niemczech i Anglii przygotowany i czekają tylko na sygnał do realizacji planu . Jednak to co dzieje się z naszą planetą będzie miało decydujący wpływ na nasz los . Od niepamiętnych czasów ludzkość bynajmniej ta część oświecona szukała drogi , aby zrównać się z bogami . Miały miedzy innymi służyć temu celowi eksperymenty medyczne , czarna magia , okultyzm . Prastare miejsca kultu znane tylko kilkunastu osobom w Polsce , przeżywają teraz swój renesans . Prastare bóstwa żądne krwi zostały po raz kolejny powołane do życia za sprawą robaków zwanych ludźmi , którym marzy się być równym Bogu ..

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz racje p. Darku ze cos tu nie gra np. nie tylko niepokuj ludzi ale tez ksiezyc jak by wogole nie zachdzil za ziemie dziwna pogoda w usa wodospad zamarz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie gra to tutaj tylko i wyłącznie poziom głupoty reprezentowany przez powyższy i poniższe komentarze.

   Usuń
  2. A co Tobie pozwala na wnioskowanie o głupocie w kontekście poniższych komentarzy? Co pozwala Ci na wnioskowanie, że poniższe jest głupie a Ty w głupocie nie pozostajesz?

   Usuń
  3. Ciao " archerobozyszcze " sei magnifico !!!
   Baci !

   Usuń
 3. Człowiek został stworzony na podobieństwo Boga do robienia dobrych rzeczy, ale bez Boga jest tylko kawałkiem mięsa. Jedyna wojna która ciagle nadal trwa to wojna między Bogiem i Szatanem o ludzkie dusze. Bóg i Szatan rywalizują o dusze ludzi. Kulminacja walki Boga z Szatanem i dobra ze złem to bitwa ostateczna - Apokalipsa wg. Biblii hebrajskiej i chrześcijańskiej.Szatan nienawidząc i chcąc unicestwić ludzi chce najpierw zniszczyć ich oddanie Panu poprzez np. okultyzm i kulty.Apokalipsa znaczy odkrycie czegoś co dotąd było tajemnicą.Szatan staje na drodze powstaniu idealnego świata. Jest opisany w Księdze Wyjścia, Księdze Hioba, i w Ewangeliach o kuszeniu Jezusa na pustyni w Piśmie Świętym. Czy rozpoznamy sygnały nadchodzącej ostatecznej bitwy?

  OdpowiedzUsuń
 4. "1 Dlaczego narody się buntują,
  czemu ludy knują daremne zamysły?

  2 Królowie ziemi powstają
  i władcy spiskują wraz z nimi
  przeciw Bogu i przeciw Jego Pomazańcowi;

  3 «Stargajmy Ich więzy
  i odrzućmy od siebie Ich pęta!»

  4 Śmieje się Ten, który mieszka w niebie,
  Pan się z nich naigrawa,

  5 a wtedy mówi do nich w swoim gniewie
  i swą zapalczywością ich trwoży.

  6 «Przecież Ja ustanowiłem sobie króla
  na Syjonie, świętej górze mojej».

  7 Ogłoszę postanowienie Pana.
  Powiedział do mnie:
  «Tyś Synem moim,
  Ja Ciebie dziś zrodziłem.

  8 Żądaj ode Mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo
  i w Twoje posiadanie krańce ziemi.

  9 Żelazną rózgą będziesz nimi rządzić
  i jak naczynie garncarza ich pokruszysz».

  10 A teraz, królowie, zrozumcie,
  nauczcie się, sędziowie ziemi!

  11 Służcie Panu z bojaźnią

  12 i Jego stopy z drżeniem całujcie,
  bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze,
  gdyż gniew Jego prędko wybucha.
  Szczęśliwi wszyscy, co w Nim szukają ucieczki.
  " Psalm 2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zejdzie na ziemię...a dokładnie zejdą na ziemie! "Widziałem" to...oj będzie ich bardzo dużo...

   Usuń
  2. Oj gniew Bogów będzie srogi..." widziałem " coś co zobaczą inni, możliwe że nie długo...i ci co mają się za Bogów będą niczym...tylko małym okruchem, bezbronnym okruchem...

   Usuń
  3. Owi "bogowie" to upadli aniołowie.
   Szatan mistrz kłamstwa, zwodzi ludzi tworząc masonerie, iluminatów, i inne tajemne organizacje, za wędkę dając im "tajemną wiedze". Ludzie wchodzą na coraz wyższe stopnie "wtajemniczenia" tych organizacji, poznają więcej "wiedzy tajemnej". Jednak stają się oni coraz słabsi moralnie, zdemoralizowani pyszni jak ich "ojciec" diabeł.

   A na końcu dowiadują się, że ich "Bogowie" są od dwóch tysięcy lat pokonani i czekają na wyrok od Boga i jego Syna który oddał życie za świat. Czyli dowiadują się to co zwykły człowiek może się dowiedzieć za pomocą Biblii.

   Owi "bogowie" pokazali swoją niemoc w Egipcie, gdy Bóg przy pomocy Mojżesza i plag ich osądził i wsadził do otchłani.

   Naziści oczywiście nawiązali kontakty z "mieszkańcami otchłani" i co zyskali???? Wybity naród obecnie z niżem demograficznym i mgliste obietnice Himlera, że "oni" (nie wiadomo o kogo chodzi i komu naziole służyli) powrócą.
   Dobre przecież w Apokalipsie pisze, że Bestia powróci i jej panowanie będzie krótkie i szybko upadnie.

   Obecnie wszelkie władze państw służą "mieszkańcom otchłani" za wysoką technologie i "wiedzę tajemną" (nawet nasi politycy to masoni czy jezuici). Mają z nimi "układy".
   A tak naprawdę owych "mieszkańców otchłani" upadłych aniołów, i ludzi z nimi kolaborujących czeka ten sam koniec śmierć druga czyli jezioro ognia i siarki.

   Zobaczcie że taki Izaak Newton, głównie studiował Biblie i proroctwa Biblijne. A w międzyczasie ruszył dziedziny nauki matematyki i fizyki do przodu. Zobaczcie Tesle, tez wierzył w Biblie (jego matką była inteligenta i pobożna a ojciec to pop) a ile wynalazł. Oczywiście ludzkość skupia się na sukcesach technologicznych nazistów. Pomyślicie Newton, Tesla dali ludzkości zdobycze nauki wcześniej, zatem upadli musieli dać wysoką technologie, aby ludzkość odeszła od Boga. Boga który:
   "Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez niego zbawiony (J3, 16-17)."

   Ocalenie nasze jest proste, wystarczy słuchać Syna Bożego i przyjąć ewangelie.

   Usuń
 5. O. prof. hab. Aleksander Posacki "Okultyzm a kultura masowa"

  http://www.youtube.com/watch?v=o_L6ezepe5U

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.