wtorek, 11 marca 2014

1939 BIS - żenada

Bezpieczeństwo kosztuje , to Polska płaci za USA menów na F- 16 oraz 300 Rangersów . Koszt oficjalnie nie jest znany , lecz inne bazy lotnicze oddają paliwo dla  Łasku , limit lotów naszych Jastrzębi został okrojony . 45 milionów obywateli Polski broni USA - Force już czuje się bezpieczniej . Nawet 1500 000 amerykanów nie uratowało - Laosu , Birmy , Sumatry , Wietnamu , Afganistanu , Iraku , Iranu ,  Korei , Kosowa czy Splitu , przykładów są tysiące ...
 American Boys nie będą za darmo umierać za jakąś Warszawę .

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Chyba już za późno w tym przypadku. Ale może w końcu jakaś porządna książka historyczna by się przydała a nie propaganda PRLowska jak np. Kryptonim Dora, i pan Darek by sobie uzmysłowił że w 1939 w Polsce nie było wojsk sojuszniczych, w przeciwieństwie do dnia dzisiejszego.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. W tym wypadku Darkowi przydałby się medyk. Chyba, że stęsknił się za naszymi braćmi ze wschodu. Tylko, że nie zapominajmy że w Rosji za bolszewików eksperymenty genetyczne były przeprowadzane na milionach własnych obywateli / oraz oczywiście na wrogach klasowych z podbitych państw /zgodnie z literą prawa. O tym zapominamy zajmując się jedynie zbrodniami nazistów. Serdecznie pozdrawiam, przykre jest to, że żołnierz wypowiada się negatywnie o dowództwie armii.

   Usuń
 2. Bo my jesteśmy tak waleczni, ze więcej nam nie trzeba...

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno tych F16 nie ma w Łasku. Jak ktoś mieszka koło Łodzi może się tam przejechać i sprawdzić. Baza znajduje się około 30km od Łodzi w jedną stronę. Do Polski miał przylecieć również AWACS. Tego to chciałbym zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. USA nie potrzebuje Polski do obrony, jakkolwiek za każde szczere chęci też szczerze dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam.Dzisiaj podawali w telewizji,że amerykańce zlożyli wniosek o próbne odwierty na obszare Śląska w okolicach dawnych kopalni i terenow zajmowanych przez niemców przed i w czasie wojny-Twoje tereny Darek.Tusk podpisał podpisał umowe o "bratniej pomocy".Czyżby to początek nowej okupacji nam się zaczyna?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodam,że odwierty dotyczą złóż złota,które się tam podobno znajdują

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.