środa, 5 marca 2014

Jak być w wojsku i w terenie za razem

Kilka mądrych osób w WP doszło do wniosku po co marnotrawić siły , dajmy pole do popisu tym co maja inwencję . Czyli takim jak Dariusz Kwiecień . Dla wielu jest to szok , ale to tylko takie odpadki naszego społeczeństwa . Kolejne wyjazdy w teren już pod egidą WP . Majówka na pewno w stylu militarnym nie w Riese , szykujemy szkolenie w zakresie panika w mieście , jak nie ulegać panice , zapoznanie ze sprzętem wojskowym , jak nie bać się czołgów w mieście . Jak nie być komandosem , a przetrwać . I wiele podobnych szkoleń .

7 komentarzy:

 1. Mało kto wie jak przetrwać w mieście. Słyszałem w TVR wspomnienia pewnej pani. Opowiadała jak w jej miasteczku Rosjanie urządzali sobie czołgami polowania na dziewczęta. Na czołgu siedzieli żołnierze i jak obok przechodziła dziewczyna to chwytali ją za włosy i wciągali na czołg. Jak nazbierali kilka to odjeżdżali do lasu. Ta pani mówiła, że do dzisiaj ma uraz do dużych pojazdów, jak słyszy wycie silnika to chce jej się uciekać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie gdzie moge nabyc plyte dvd sierpnica i okolice ????? ::(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płytę można nabyć bezpośrednio od jej Twórcy. Proszę wysłać zapytanie mailowe na adres: patycjusz4@wp.pl

   Usuń
 3. Darku jak myślisz czy w takiej sytuacji będą powoływać rezerwę .

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Darku, przydaloby sie Panskie szersze spojrzenie na sytuacje, moze w kolejnym odcinku video-bloga?

  OdpowiedzUsuń
 5. ja chce do lasu heh, tu w Trier dużo tabliczek ograniczenia prędkości i wagi (dla czołgów). Koło Bitburga zaś miasteczko wojskowe , amerykańskie, miejscowość Spangdahlem, niby od wojny tam stacjonują coby pilnować Niemców przed kolejnymi porywami, na bank gdzieś mają w tej chwili wycelowane , zatrzymasz na chwilę samochód w pobliżu bramy zaraz podjeżdża patrol

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.