piątek, 6 września 2013

Testy - alkohol

Testy przeprowadzane na polskich dzieciach dotyczyły także alkoholu . Na Radogoszczu w łodzi takie testy robiono , pojono kilku latka wódką  i badano jego odporność . Znam relacje jak brat skatował brata obaj 7 i 8 lat za kieliszek wódki . W innych obozach miało to większy wymiar , np kiedy mężczyzna zacznie gwałcić i zabijać pod wpływem alkoholu . Te testy są znane wszystkim koncernom alkoholowym . Wiec obywatelu hlipaj i bądź marionetkom .

2 komentarze:

 1. Pomijasz zjawisko tak zwanej kultury picia.Przy piwie i kieliszku poznałem mnóstwo wspaniałych ,wartościowych ludzi ,bez chamstwa , zadym za to przy miłej atmosferze i wzajemnej wymianie poglądów na tematy wszelakie. Jak ktoś jest idiotą i burakiem to po alkoholu słoma z butów wylezie mu tym bardziej .Nie trywializujmy tematu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Testy, to nie trywiał, to fakt.
   Poza tym tzw. kultura picia, obowiązuje do momentu jako takiej trzeźwości umysłu. Ilu umie się napić jak człowiek, nie bydlę? Poza tym o czym tu mówić, jak noworodki często rodzą się z uzależnieniem. Są to dzieci "rodziców", które bazując na zwierzęcych instynktach - inaczej poczęcia w takich warunkach emocjonalno - umysłowych nazwać nie można. Wielu z nich pewnie początku też pewnie prawiło o kulturze picia. tymczasem prawda jest taka, że gadać i dobrze się bawić można i bez alkoholu. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to ma problem.

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.