wtorek, 17 września 2013

3D

Produkcja humanoidów to już fakt . Holenderscy naukowcy pokazali swój twór , Za pomocą drukarki 3D stworzyli endo szkielet , pokryli go sztuczne wyhodowaną tkanką mięśniowa ( nie podają czy ludzką czy zwierzęcą ) za pomocą elektrostymulatora to coś się porusza jedyny problem to świadomość . Czyli niemożliwe stało się faktem . Jeżeli takie stwory można produkować to do czego są zdolni Oni .Co stworzyli Chińczycy i Amerykanie ?. Czyli wariaci mówiący od 70 lat o niemieckich pracach nad sztucznym człowiekiem mieli rację .......
Odnośnie Gdyni Japończycy chyba już wzięli w dzierżawę basen nr IV czyli ich wizyta na Westerplatte nie była przypadkowa .

6 komentarzy:

 1. Poniedziałek 28 maj 1945

  "Himmler w ziemi"

  Londyn (BBC). Ciało Heinricha Himmlera zostało dziś pochowane w nieoznaczonym grobie w niepoświęconej ziemi, niedaleko dowództwa 2 armii brytyjskiej. Nie było żadnej ceremonii religijnej. Przed pogrzebem angielscy chirurdzy wojskowi pobrali jego mózg, dokonali odlewu czaszki i pomiarów ciała.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.youtube.com/watch?v=KBAefam_-2M&list=PL71FA73702D12F5C6 Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Pentagon oficjalnie potwierdził, że pracuje obecnie nad stworzeniem super-żołnierza. Fundacja Greenwall zbadała prawne i etyczne implikacje używania "biologicznie ulepszonych ludzi" na polu bitwy. Jeden z autorów badań stwierdził, że korzystanie z cyber-żołnierzy może być interpretowane jako naruszenie prawa międzynarodowego. Dlaczego?"

  http://orwellsky.blogspot.com/2013/09/czy-zonierza-mozna-stworzyc.html Polecam przeczytać!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. a ilu z Was moi drodzy słyszało o urządzeniu do wskrzeszania zmarłych?

  http://ciekawe.onet.pl/medycyna/ta-maszyna-wskrzesza-zmarlych,1,5442518,artykul.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Utopia Hitlera o nie ! Ktos wpadl na genialny pomysl ze po smierci co niektorych ciala sa w stanie perfekcyjnym !!! A jak by sie tak udalo wsadzic tam umysl jakiegoas starca o paralityka ???
   I ozywic calosc ???

   Usuń
 5. Poproszę o jakiegoś linka odnośnie holenderskiego osiągnięcia wspomnianego w temacie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.