sobota, 7 września 2013

Pan Jan -Poreba

Kolejna relacja pochodzi od naocznego świadka z miejscowości Poręba . On także pamięta popłoch i panikę niemców gdy ogromne skrzynie chowano w sztolniach . Jednak najbardziej panikowali gdy przyjechał ich dowódca  cytat - Oficer był ogromny , kołnierz zasłaniał jego taki , zwierzęcy pysk , płaszcz sięgał po niżej kolan , lecz jego nogi były potężne , nosił buty hutnicze , ręce miał okaleczone wyglądały jak szpony  kikuty po trzy palce .- On jako ostatni wszedł do sztolni i pozostał w niej do końca czyli , aż do wysadzenia sztolni . Jeden z żołnierzy niemieckich jak się opił brymuchy , opowiadał o podziemnym schronie w , którym  niemcy robią cudowną broń . Następnego dnia znaleziono go martwego w plecaku miał dwie sztabki złota .Jelenia Góra oszalała ruscy nie dawali rady z zabezpieczeniem podziemi przy dworcu  , tam ponoć niemcy schowali kosztowności .
Pan Konrad nie ukrywa swej tożsamości , śmieje się z oponentów i mówi - Rosjanie przez trzy lata nakłaniali go do milczenia , na dowód pokazuje blizny na twarzy i brak trzonowych zębów . - , a władza ludowa trzymała go w Stroniu Sl przez kolejne pięć lat . Teraz przyjechał 'kark ' i poinformował Go o możliwości szybkiego odejścia do Szam-bali . Co oni mi mogą ja mam 89 lat teraz najwyżej pana Jana w dupę pocałować ....

4 komentarze:

 1. Wywiad Stewarta Swerlowa dla NTV - 6.09.2013
  http://www.youtube.com/watch?v=g15KYqmlH5M

  19:13 - 20:40


  „Chciałbym powiedzieć Polakom aby przyjrzeli się swojej historii, od setek lat najazdów, począwszy od mongołów, Rosjan, Niemców po komunizm, zawsze związane z okupacją, po mimo, to naród Polski przetrwał i ma swój niepodległy kraj, oczywiście jest także częścią globalnego porządku. Polacy powinni docenić swoją bardzo mocną, potężną genetykę i to że są nieprześcignieni jeśli chodzi o przetrwanie. Jeśli Polacy i inni ludzie na Ziemi, będą wykonywać techniki odprogramowania to w ten sposób pozbędą się mentalności ofiary i na zawsze staną się potężnymi, niezależnymi oraz pokojowo nastawionymi ludźmi.”


  Pamiętaj!
  Gdzie kol wiek jesteś, Doceń to że jesteś Polakiem, zmień myślenie i PRZESTAŃ ROBIĆ Z SIEBIE OFIARĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Nie da się ukryć, że Polacy, to naród, który z szablą na tanki by szedł, wykrwawiał się potem potem twierdził, że dla przykłady dał sobie krwi upuścić Z reguły w interesie wszystkich, ale nie siebie i własnego kraju. Genetyka, genetyką, ale jak nazwać dawanie się za każdym razem robić w bambuko, potem do usrania rozdrapywać rany i szukać winy wędzie tylko nie we własnej durnocie?
  Poza tym, co to są te techniki odrpgramowywania? Z daleka mi to niuejdzowymi smrodem zalatuje. Nie musimy nic robić, nic co nie jest nasze i narzucone z zewnątrz. Wszytko mamy w sobie Tam należy szukać używając przy tym intuicji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa historia, ale widać w niej taką ludzką zachłanność.. Wszędzie tylko pieniądze, złoto, ale te sztabki złota z plecaka...

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.