środa, 11 września 2013

. Nie szukam zawodowców

Szukam nie znanego rysownika - który potrafi narysować komiks - na podstawie bloga . To ma być ktoś ,  kto rozumie temat i tytuł  -  Riese - inna rzeczywistość . Nie szukam zawodowców .

6 komentarzy:

 1. Potrafi rysować ale komiks o tematyce poruszanej tu na blogu już powstał
  "Wielka gra" 1,2,3
  Scenariusz: Jean-Pierre Pécau
  Rysunki: Léo Pilipovic

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Może najpierw przeczytaj te komiksy a potem komentuj.

   Usuń
  2. Nie tylko Darek dysponuje taką wiedzą. Po mnogości zbieżnych faktów odnośnie informacji zawartych na blogu i tych w komiksach można jasno stwierdzić ,że zarówno Darek jak i Jean-Pierre Pécau mówią o tych samych wydarzeniach co też od razu zwróciło moją uwagę na tamto wydawnictwo, choć wydarzenia w komiksie umiejscowione są w powojennej Francji.

   Usuń
 3. Gazeta z Krakowa 8 luty 1945

  Jeszcze jedna potworność hitlerowka.

  Królikarnia oświęcimska.

  Osoby cudem ocalone z obozu śmierci w Oświęcimiu, opowiadają o potwornych zbrodniach niemieckich oprawców. Opowiadają oni o tak zwanej "królikarni", którą demonstrowali w gabinecie biologicznym. Ci niemieccy "uczeni" dokonywali w obozie w Oświęcimiu na nieszczęsnych istotach ludzkich formalnych wiwisekcyj,przeprowadzali próby sztucznego zapładniania, próby krzyżowania itp. W obozie były również dzieci, na których przeprowadzano okrutne doświadczenia. Po takich eksperymentach dzieci umierały. W roku 1941 uśmiercono w Oświęcimiu 13 000 jeńców sowieckich. W tym samym roku wybuchł w obozie bunt żydów.


  Próby krzyżowania...ciekawe jakie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Panie Darku.Ja byłbym zainteresowany zrobieniem takiego komiksu .Proszę jednak o jakieś szczegóły,oraz o jakiś e-mail ,żeby się z Panem skontaktować.Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.