sobota, 14 września 2013

Szkolenia II

W październiku odbędzie się kolejne spotkanie , spotykamy się w Rzeczce . Trzy dni spędzimy w terenie . Poznajemy Riese pieszo - Gontowa , Moszna , Soboń , Włodarz i Osówka nocleg w terenie . Riese mity i rzeczywistość . Będziecie mieli okazje zobaczyć te miejsca oczami więźniów , - deszcz zimno i brak snu .
Natomiast kolejne szkolenie strzeleckie odbędzie się pierwszego grudnia w Poznaniu .
Szczegółowe informacje niebawem się ukażą .
Od poniedziałku jestem na poligonie trzy tygodnie , błocka , dyscyplina i nauki zabijania - patrz przetrwania .

Dni się wypełniają  , a proroctwa nabierają krwistego wymiaru . Papierz Jezuita doprowadzi do upadku kościoła katolickiego . Będzie to znak do ataku ze wschodu i morze ognia strawi cywilizację przybyłą z północy dawno temu . Gdy śmietniska zapełni jedzenie to będzie znak . Fałszywy Bóg raczej Bogini Mamona dokona dzieła zniszczenia .
  
                                                   Nostradamus

4 komentarze:

 1. Panie Darku to chyba jest Tuczno a nie Danków.
  http://www.mmgorzow.pl/fotogaleria/dankow-mauzoleum-grobowe-rodziny-von-brand

  OdpowiedzUsuń
 2. "Papierz Jezuita doprowadzi do upadku kościoła katolickiego . " Nawet jeśli to jakaś przepowiednia, to jak dotąd raczej więcej ludzi powróciło do kościoła odkąd sprawuje on władzę, niż uciekło, ludzie go szanują i lubią, wręcz kochają za to, że robi czystki w kościele i sam jest przykładem pobożnego i skromnego papieża. Nie wiem czy to ściema z jego strony czy nie, ale na pewno to działa, bo wiele moich znajomych powróciło do kościoła właśnie dzięki Franciszkowi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mamy aktualnie dwuch Papierzy ... Jena z przepowiedni pewnego powazanego Swietego Katolickiego przepowiada ze na koncu czsow bezie 2 Papierzy : papierz i anty papierz - A teraz ktory jest ktory !?

   Usuń
 3. Człowieku ty powinieneś na trzy tygodnie pojechać na odwyk mózgu, żebyś zaczął normalnie myśleć :)

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.