wtorek, 24 września 2013

Berlinenmuseum

W Berlińskim Muzeum Narodowym znajdują się prognozy pogodowe z lat 1934-45 . Są tam prognozy długo terminowe i symulacje na okres do 2045 roku .Niemcy chyba jako pierwsi opisali zmiany pogodowe w tym okresie .Jest tu opis wielkiej wody zalewający Europę od północy oraz potężne zmiany klimatu .Za jedyne 20€ można sobie uzupełnić wiedzę , w necie tych materiałów niemcy nie zamieszczają .I teraz do takiego scenariusza -woda zalewa kontynent i to wszystko zamarza - jedyna nadzieja w hibernacji lub hybrydyzacji - więc wybudujmy podziemne kompleksy i tam się schowajmy tu przetrwamy tylko ulepszmy swe ciała , bądźmy rasą panów ..... Pod ludzie nie mają znaczenia to robactwo ...... Przypuszczam iż takie idee , ktoś lub coś , zaszczepił Rasie Panów z pod znaku SS .Heinrich Himmler kolejne wcielenie jednego z potężnych Germańskich władców - on w to wierzył , a wiara ich siłą....

5 komentarzy:

 1. Brednie. Przy dzisiejszych środkach nie można określić pogody na 3 tygodnie w przód poprawnie. Ponadto, Niemcy nie mogli mieć pojęcia o skali globalnego ocieplenia i w ogóle o np. dziurze ozonowej. Nie badało się wtedy rdzeni lodowych z Antarktydy, więc takie zgaduj zgadule to sobie można pisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, o ile w miarę poprawnie pogodę można przewidzieć na jakieś osiem godzin, o tyle mit o globalnym ociepleniu, to nic innego,niż maszynka do robienia kasy, bo takiego ocieplenia o jakim mówią nie ma. Jest natomiast lobby, które na promowaniu tej ściemy zarabia krocie.
   Co do ulepszenia ciał, niech sobie ulepszają do woli, co nie zmienia faktu, że się ulepszone czy nie eksploatują i umierają.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Witaj, ktore to muzeum dokladnie jest ?? mieszkam tutaj w Berlinie 15lat i nie wiem ktore to jest :D pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś a propos mrozu...

  "Jakie wynalazki niemieckie nie zostały zrealizowane.

  Waszyngton 28 08 1945.(ETC). Autoryzowana przez sztaby generalne Wielkiej Brytanii i Stanów zjednoczonych podkomisja dla zbadania przemysłowych tajemnic wojskowych Niemiec opublikowała sprawozdanie za pośrednictwem amerykańskiego biura informacyjnego i brytyjskiego ministerstwa informacji.
  Sprawozdanie stwierdza, że Niemcy osiągnęli nie tylko znaczne postępy w rozwoju bomby atomowej, oraz różnego rodzaju ciężkiej broni, ale także rozważali plan skonstruowania rakiety dalekosiężnej kierowanej przez pilota, której promień działania dochodzić miał do 4800 km. Niemcy posiadali też w zapasie szereg wynalazków z dziedziny chemii.
  Dalej stwierdzono istnienie planów konstrukcji nowego rodzaju okrętów wojennych i łodzi podwodnych, odznaczających się wielką chyżością pod wodą. Czynione były też próby w zakresie nowego systemu maskowania się tak łodzi podwodnych, jak i innych rodzajów broni.
  W dziedzinie przemysłowej Niemcy rozwinęli nowe możliwości dla uzyskania surowców syntetycznych między innymi kauczuku z węgla i alkoholu, dalej syntetycznego materiału pędnego dla samolotów. Niemcy posiadali tajne typy dział i urządzeń celowniczych.
  W zakresie rozwoju dalekiego pościgu posiadali znacznie posunięte typy różnych rodzajów broni, między innymi nowe modele okrętów wojennych, które jeszcze nie zostały oddane do budowy. W zakresie torped, w opracowaniu był nowy rodzaj płynnego materiału pędnego, który zapobiegał powstawaniu śladu przez biegnącą torpedę. Niemcy rozwijali też dalej konstrukcję torpedy powietrznej.
  Wśród tajemnic lekarskich i farmaceutycznych znaleziono preparat, który był w możności izolować przeciwko zimnu pilotów w okolicach arktycznych."

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.