piątek, 13 września 2013

Gazeta z Krakowa 8 luty 1945

Gazeta z Krakowa 8 luty 1945

Jeszcze jedna potworność hitlerowka.

Królikarnia oświęcimska.

Osoby cudem ocalone z obozu śmierci w Oświęcimiu, opowiadają o potwornych zbrodniach niemieckich oprawców. Opowiadają oni o tak zwanej "królikarni", którą demonstrowali w gabinecie biologicznym. Ci niemieccy "uczeni" dokonywali w obozie w Oświęcimiu na nieszczęsnych istotach ludzkich formalnych wiwisekcyj,przeprowadzali próby sztucznego zapładniania, próby krzyżowania itp. W obozie były również dzieci, na których przeprowadzano okrutne doświadczenia. Po takich eksperymentach dzieci umierały. W roku 1941 uśmiercono w Oświęcimiu 13 000 jeńców sowieckich. W tym samym roku wybuchł w obozie bunt żydów.


Próby krzyżowania...ciekawe jakie...

 Coraz więcej dokumentów dotyczących krzyżowania i dziwnych trumien wypływa na światło dzienne .  Dzięki Koniczynie i jemu podobnym ta historia nie jest już bełkotem szaleńca lecz faktem , który na pewno w pełnej postaci ujrzy światło dzienne . Kilka lat temu podjąłem temat dziwnych spodków latających , które wpadły do basenu portowego w Gdyni ( 1946 ) no i jest efekt w postaci relacji prasowych , Brodek je  posiada . Tak wiec każde szaleństwo powstaje na podwalinie prawdy .

Gazeta Trójmiasto - artykuł

3 komentarze:

 1. Edmund Szenkowski - jeden z ostatnich żyjących więźniów z Al. Riese .

  Cytat : " Kompleks włodarz 1944. Mieliśmy przenieść rury, do kanału kapo krzyczał ,że mamy się ruszać coraz prędzej, ale my wygłodzeni więźniowie nie mieliśmy siły ich podnieść, nagle na wprost pojawił się SS man, potężny jak Olbrzym, twarz Frankensteina, pomyślałem ten nas zabije wszystkich na miejscu, podszedł popatrzył, wziął te rury pod pachę i bez słowa przeniósł , to był dla mnie szok myślałem ,że nas wszystkich zabije"

  Dr.Jacek Wilczur, żołnierz AK, dowodzący Badaniami Głównej Komisji Badan Hitlerowskich Zbrodni na narodzie Polskim 1964 góry Sowie.

  Cytat : " Poszliśmy na dół, pod Osówkę, aparatura wskazała, że pomieszczenie to było napromieniowane, wskazówka mało nie wyskoczyła z gablotki, wycofałem w ten czas grupę aby nikogo nie narażać na niebezpieczeństwo. Jakieś kilka dni po tym wydarzeniu zawołał mnie do swojego gabinetu dyrektor komisji Gumkowski i zakomunikował mi, że właśnie w tej chwili wojsko polskie wysadziło to miejsce w powietrze"

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie ukrzyżowania? polecam książke hitlers cross erwina lutzera, to sie pan dowiesz jakie :) znajdziesz pan tam też kilka faktów na których temat pewnie celowo pan milczysz albo pan na prawde nie wiesz. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.