niedziela, 31 sierpnia 2014

Nie mam przyjaciół oraz ich nie szukam

Wszystkie osoby , które się pojawiły przy mnie to ich tylko nie przymuszona wola . Ja z nikim nie szukam kontaktu , to ludzie garną się do mnie . Nikogo nie zachęcam do wędrówek po Riese , ja tylko daje możliwość poznania historii innej i nie znanej .

6 komentarzy:

 1. "to ludzie garną się do mnie" - że co? :D Ludzie garną do faceta, który jawnie i z premedytacją przekłamuje historię, przerabiając fakty na jakieś historical fiction? A może hysterical fucktion?

  OdpowiedzUsuń
 2. @Marek zjedz snickersa... Fakt jest taki, że ludzie lubią posłuchać ciekawych opowieści. Z tego co wiem, to Ciebie nikt do słuchania nie zmusza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dariuszu, mam kilka prostych pytań. Proszę wymień tych ludzi którzy garną do Ciebie. Interesuje mnie liczba. Bardzo Cię proszę wyjaśnij mi o jaki kontakt Ci chodzi którego nie szukasz. Wytłumacz mi jeszcze jak mam rozumieć sens słów: to ludzie garną do mnie. Myślę że odpowiedź na te parę pytań nie sprawi Ci problemu. Nawiasem mówiąc to widzę że do Twojej czarnej listy obok Tomka, Karola i Joanny dołączył także Marek.

  tekst napisany jest merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam więc nie widzę powodów żeby go nie zamieścić

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, Jestem po niczyjej stronie . Czytałem ostatnio anty blog Pana Sidora - mam mieszane odczucia - lecz ten materiał który publikuje nadaje się do prokuratora. Prawda jest tylko jedna i znają ja nieliczni
  http://klamstwa-riese.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 5. CD. Bez ataku ad personam . Moje odczucie jest takie aby Pan Darek pomyślał o założeniu fundacji mającej na celu ochronę Riese oraz ujawnianie faktów dotyczących III Rzeszy. Jestem zdruzgotany tym co wyprawia Pan Sidor i koledzy . Czytając jego blog natrafiam na : JESTEŚCIE TAKIMI SAMYMI LUDZKIMI ŚMIECIAMI CO KWIECIEŃ zdolnymi do najpodlejszych zachowań. Dlatego nie polecam jego wywodów , będę za tym żeby tego pana postawić przed prokuratorem .

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecien czynia cie slawnym ! Cordiali Saluti !

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.