wtorek, 5 sierpnia 2014

Ebola czy to zemsta Gaii


Nie wierze w żydowski schemat wiary choć narzucili nam patriarchat sami wyznają matriarchat . Kłamią od samego początku , a teraz mordują niewinnych jak za dawnych czasów .Jednak nie o to mi chodzi , tylko o Matkę ziemię którą gwałcimy każdego dnia .I teraz chyba przyszła godzina zapłaty , godzina Otwarcia Wrót oraz Czas Wielkiego Misterium , wojny , susza , powodzie oraz choroby ... EBOLA to pierwsza z nich jest już w USA to są fakty .,,,,,.... Czas zapłaty za równanie się z Bogami nadszedł ..

3 komentarze:

 1. Panie Darku! Już po raz kolejny wspomina Pan o wrotach i innych znakach sprowadzających się do tego, że tuż za rogiem czeka na nas pewne wielkie wydarzenie. Ok - ale polecam bliżej zapoznać się z tematyką "bogów", którą Pan porusza.

  Domyślam się, że pewne rzeczy są mówione pół żartem pół serio, ale dla czytelników (bo domyślam się, że dla nich jest ten blog ;) ) niektóre posty, np. ten, niosą dość jasne przesłanie - mianowicie, że ezoteryka jest bardzo ważna i warto się nią zainteresować podczas poznawania prawdy.

  Przykładowo: " Czas zapłaty za równanie się z Bogami nadszedł ..", w niektórych filmach wspomina Pan o "bogach", których czcili w ten lub inny sposób przywódcy a następnie próbowali się z nimi zrównać, co skończyło się dla nich nie do końca przyjemnie.

  Myślę, że nie do końca jest to prawda, to jest jedno z MOŻLIWYCH wytłumaczeń historii - nie jedyne ;) Polecam skorzystanie z pewnych i wiarygodnych źródeł, np. biblii, gdzie owe potyczki z "bogami" to nic innego jak spisek przeciwko prawdziwemu Bogu, który przez tego typu rzeczy jest totalnie zniesławiany.. Zła sytuacja na świecie powodowana przez odwrócenie się ludzi od Boga, natomiast "otwarcie wrót" to nic innego jak zrzucenie na ziemię nieposłusznych aniołów Boga, z szatanem włącznie (Apokalipsa Jana 12:9).

  Podsumowując: mniej nie do końca wiarygodnych źródeł, więcej tekstu pisanego i wiarygodnych książek!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgadzam się z tym ze dawne ludy zwracały się do bogów tylko w celu ubliżenia jedynemu bogowi, skoro nie wiedziały o istnieniu jedynego boga, to logiczne. Jednak "bogowie" byli częścią istnienia , byli czymś z czym ludzie mieli autentyczny kontakt, mogły być to byty pochodzące z wyższych wymiarów, obcy, z pewnością nie ma sensu zestawianie ich z naszym bogiem(stworzycielem). Sądzę że pan Dariusz nie wyznaje bogów ;) tylko posługuje się tym słowem w sposób symboliczny bo tak się już przyjęło, czepił się pan oczywistości.

   Usuń
 2. http://tagen.tv/vod/2014/02/moja-pasja-riese/

  Bardzo ciekawy wywiad Pana Jerzego Cery na temat Riese - polecam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.