piątek, 22 sierpnia 2014

Idzie kolejna sroga zima

Mam prośbę , nie potrzebuje śpiworów , ani innych nowoczesnych środków przetrwania . Natomiast potrzebuje skórę bydlęcą , byczą  , wytrawioną  , oraz baranice , obie 2x2 . Kolejną zimę spędzam w lesie rejon Riese . Chętnych do wsparcia moich szalonych planów proszę o wysłanie w\w precjozów na adres pani Romy lub Jacka . Oberża PRL lub Rzeczka ośrodek wypoczynkowy .

1 komentarz:

 1. Jeszcze raz chciałbym powrócić do podstawowego problemu tego bloga - w mojej ocenie oczywiście .
  Chciałbym Państwu zwrócić uwagę na filmik zamieszczony na portalu NTV – dział STOP NWO z 20.08.14 pt „Zderzenie z Mind Control” , zawierający wypowiedzi Szanownej Pani E. P. Nie jestem za tym aby reklamować cudze lub powoływać się opinie innych , ale moim zdaniem ta wypowiedz zasługuje na to aby nad nią się pochylić , ponieważ żywotnie dotyka problemów o których wielokrotnie kilkoro z Was wypowiadało się na tym blogu oraz sam Pan Darek .
  Ośmielę się zwrócić uwagę na kilka aspektów tej wypowiedzi :
  a)kontrola umysłu w III Rzeszy
  b)produkcja super żołnierzy
  c)badania nad sierotami oraz bliźniakami
  d)funkcje badawczo-doświadczalne Obozu Zagłady Dachau
  e)broni energetycznych
  f)kontroli społeczeństwa (indywidualnie i zbiorowo)
  g) Die Glocke
  h) roli Wrocławia w pewnym przedsięwzięciu naukowo – społecznym

  A teraz proszę to skonfrontować z wypowiedziami Pana Darka w temacie :
  1.Propagandy Dr Josepha Paula Goebbels-a
  2. Lebensborn
  3.Broni energetycznych
  4.Super żołnierzy , o których wspominali m.in. Powstańcy Warszawscy
  5.Roli Wrocławia jako ośrodka badawczo – rozwojowego wraz z uczelniami technicznymi oraz tym , że jego obrona trwała do maja (czyli do ostatniego momentu w którym można byłoby coś wycisnąć z jego produkcji i badań ) . a jeżeli Wrocław to i cały rejon Dolnego Śląska z surowcami energetycznymi , zakładami przemysłowymi , linią wodną , itp. , itd.
  6.Roli innych Niemieckich Obozów Zagłady w którym były przeprowadzane doświadczenia tzw. ”medyczne”
  Moim skromnym zdaniem (oczywiście) w znacznym stopniu to są opinie zbieżne , co tylko jeszcze bardziej uwiarygadnia te tematy i osoby , które je wypowiadają .
  Jeżeli zdecydujecie się na wysłuchanie wypowiedzi Szanownej Pani E.P. (specjalnie piszę „Szanownej Pani” gdyż trzeba mieć „jaja” aby oficjalnie o tym mówić i starać się przedstawiać swoje argumenty i dowody - wszem i wobec ) to proszę jeszcze Was o jeden proces myślowy , a mianowicie zwróćcie uwagę , że o podobnych działaniach broni energetycznych mówi Pan Mirosław Figiel ( na sobie jak i w kontekście katastrofy Smoleńskiej ) , czasami również Pan Witkowski , a już kilkanaście lat temu Pan Leśniakiewicz .
  Reasumując :
  - albo wszyscy wymienieni przeze mnie czerpią wiedzę z jednego żródła – prawdziwego lub nieprawdziwego , będącego również formą kontroli tych ludzi i całej sprawy ,
  - albo poprzez własne doświadczenia , własne badania , własny pot i łzy , własne nogi i umysł : Pan Darek Kwiecień , Pani E.P. , Pan Figiel , doszli do tych samych , lub prawie tych samych wniosków .
  Osobiście stawiam na drugą opcję – a jeżeli jest to prawda to jest to BOMBA i szacunek należy się im wszystkim .
  Na koniec – po tym jak każdy sobie to przemyśli , proszę jeszcze zwrócić uwagę na ostatnie lata w naszym kochanym kraju , na tajemnicze samobójstwa : m.in. Petelicki , Lepper , może również katastrofę smoleńską i w ogóle na system monetarny , gospodarczy , polityczny , działalność SPECSŁUŻB , może również wokół Was na Dolnym Śląsku , Kotlinie Jeleniogórskiej , Kłodzkiej są osoby które zeszły z tego świata a miały w jakiś sposób do czynienia z Tajemnicami Riese lub III Rzeszy ?
  Może osławiony JARECKI również wiedział ?
  POZDRAWIAM i WIELKI SZACUN , niezależnie od tego kto ma jaki stosunek do osób wymienionych w mojej wypowiedzi .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.