piątek, 29 sierpnia 2014

Polska szykuje się na wojnę? Masowe powołania

Polska szykuje się na wojnę? Masowe powołania

8 godzin temu ARMIA, BIAŁYSTOK, MON, POWOŁANIE, REZERWISTA
Polska szykuje się na wojnę? Masowe powołania
Wikimedia Commons
Polska armia zwiększa powołania rezerwistów na szkolenia Jeszcze w tym roku wezwania ma dostać prawie 7 tys. Polaków. W przyszłym roku liczba ta wzrośnie do 11 tys., a w 2016 do 18 tys. - podaje RMF24.
POLSKA ARMIA WYSYŁA CIĘŻARÓWKI NA UKRAINĘ. RUSZA KONWÓJ>>
Do wojska wzywane będą dwie grupy. Pierwsza z nich to rezerwiści, którzy mogli zapomnieć jak się strzela, gdyż przez dłuższy czas nie korzystali ze swoich umiejętności bojowych. Druga natomiast to osoby, które "mają przydział mobilizacyjny do jednostek, gdzie niedawno pojawił się nowy sprzęt".
"NASZA ARMIA BEZ SZANS. W 3 DNI ROSJANIE ZDOBĘDĄ WARSZAWĘ">>
Szkolenie ma potrwać od dwóch do czterech tygodni a wezwania może się spodziewać każdy, bez względu na wiek i specjalizację.

3 komentarze:

 1. Do okoła Poznania juz od kilku tygodni zauważyłem wzmozony ruch pojazdów wojskowych. A to kiedyś niespotykane nad moją miejscowościa czeste przekoty dużych samolotów wojskowych w strone Miroslawca chyba... Cos jest na rzeczy.Pozdrowienia Darek

  OdpowiedzUsuń
 2. Wojna nie powinna być żadnym problemem dla rozwiniętego człowieka,bo to powinien być pojedynek sił wojskowych., a słaby ma przegrać.Problem wojny tkwi gdzie indziej-problemem tym jest to,że znamy odpowiedż na pytanie jak współczesna wojna będzie wyglądać i jaką cenę zapłaci ludność cywilna nie biorąca udziału w wojnie.Wemy że młodzież pisząca tu na czacie -nie wszyscy-będzie gwałcić kobiety wroga,a starsi może będą podpalać i obcinać uszy.Wojna jest zatem problemem niedorozwoju ,a temat ten lepiej pozostawić specjalistom z dziedzin nauk medycznych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znów jesteśmy świadkami sławnego ostatnimi czasy "sleight of hand" czyli herr angela kupuje polskie interesy w zamian za stanowisko donka. Jak się okazuje, prasa mainstreamowa skupiona na wyborze znanej nam osoby na przewodniczącego jewropy, pomija prawie całkowicie sposób dogadania się z herr angeli z naszym północnym sąsiadem. FR pomimo, że nie ma do tego podstaw prawnych, zgłasza całą serię ( ponad 2000 cyt wiadomości.wp.pl ) poprawek do umowy stowarzyszeniowej ukrainy z jewropą. Tym samy scenariusz dogadywania się herr angeli z FR poza plecami państw bałtyckich ziszcza się w pełnej swojej krasie.

  Znów nas dymają, i było to do przewidzenia. Szkoda że mało kto to dostrzega.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.