środa, 13 sierpnia 2014

Zarazy i choroby 1934 - 39 - Niemieckie niemcy - Choroba Europy ---


 Niemcy ustalili taki schemat mimo iż sami gnili w tym czymś , odraza i nic więcej . Kiedy zaczną nas mordować masowo będzie już za późno ...   niemcy rękoma Islamistów .

1- Homoseksualizm
2- Lesbijstwo
3- Katolicyzm
4-  i wszystko to co nie pasuje niemcom ------    Niemcy zabijcie wszystkich -----   


Wojny w imię Bafometa  -

Birma
Sumatra
 Laos
 Korea
Iraq
Iran
Kambodża- zapomniana i nie chciana przez Jej Kurewską Mość brytyjską
Wietnam
Kenia
RPA
Kongo
 Afganistan
Kuryle
Falklandy
 Irlandia - tu okupantem nadal jest GB czyli jej kurewskiej mości brytyjskiej  podwładni 25% Polaków
Turcja - zabili 40 tys Kurdów , a teraz Kurdowie zabili 60 tyś Turków
Bałkany - 1 milin ofiar amerykanów


 Od zakończenia II Wojny Światowej Amerykanie w imię demokracji zabili przeszło 10 mln ludzi na całym świecie i komu nasi politycy włażą do dupy .....

4 komentarze:

 1. W poście została podana lista konfliktów zbrojnych. Poniższy cytat z książki, który odnosi się pierwszego Procesu Norymberskiego pasuje do większości konfliktów Ameryki, Anglii a może wszystkich?

  "Jak uczy historia, każdy rząd napastniczy usiłuje stworzyć pozory, że działa w obronie własnej, a nierzadko w obronie pokoju Światowego. Trudno by znaleźć wypadek, w którym jakiekolwiek państwo przyznało się otwarcie do dokonania nie sprowokowanej agresji, do rozpoczęcia wojny w celach podboju i zaboru. Przecież i Hitler na zewnątrz stale zapewniał o swej niezłomnej woli obrony pokoju, twierdził, że wojna z Polską była wojną sprowokowaną i mającą na celu zapobieżenia "okrążeniu Niemiec", a i następne agresje uzasadniał w podobny sposób, kreując się wreszcie podczas napaści na Związek Radziecki na obrońcę całej chrześcijańskiej cywilizacji i Europy przed "zalewem czerwonego barbarzyństwa".
  Zawodowi wojskowi i sztabowcy planują więc wojnę i w razie potrzeby ją prowadzą. Od pokoleń wdrażano w nich przekonanie, że nie ich rzeczą jest ocena celów czy "słuszności" wojny-od tego są politycy i szefowie rządów, Oni podejmują decyzję i ponoszą odpowiedzialność. Sztab i wojsko to machina, która ma być gotowa do wykonania określonych zadań.
  W wielu państwach i społeczeństwach tę tezę o ściśle technicznej i wykonawczej funkcji wojska podniesiono do rangi dogmatu społecznego i państwowego i uświetniono nadbudową ideową o " apolityczności armii". Mieszanie się do polityki zagranicznej (i wewnętrznej) kraju określano jako łamanie praw państwowych, ba, pogwałcenie honoru oficerskiego. Znajdowało to wyraz niekiedy w prawach i konstytucjach, chociażby w fakcie, że wojskowi w służbie czynnej w wielu państwach (także w Polsce międzywojennej) nie brali udziału w wyborach, a więc pozbawieni byli jednego z podstawowych praw obywatelskich.
  Tych zawodowych i apolitycznych dowódców historia nauczyła dwóch zasadniczych faktów: po pierwsze-wszystkie rządy-w tej liczbie ich własne-uważają podjęte przez siebie wojny za obronne i usprawiedliwione; po drugie-wojnę wygrywa tylko jedna strona. Druga ją przegrywa."


  Czy aby na pewno...?

  OdpowiedzUsuń
 2. O przeszło 100 milionach ofiar komunizmu łatwo panu zapomnieć... wstyd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. doskonale pamiętam o zbrodniach komunistów czyli nikogo , jednak to Amerykanie latają po całym świecie strzelają do wszystkich i mówią że to z miłości do Boga i wiary w demokrację

   Usuń
  2. Tak, szczególnie na wschodniej Ukrainie.

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.