niedziela, 24 sierpnia 2014

Audycja XXXVI

7 komentarzy:

 1. Z informacji nieoficjalnie zatwierdzonych wynika, że w okolicy niemieckiej stacji antarktycznej Neumayer dzieje się coś dziwnego. Pod lodem Antarktydy znaleziono źródło fal promieniowania mikrofalowego oraz ciepła?
  Arktyczna stacja Neymayer jest często widoczna przez jedną z kamer internetowych rejestrujących to co znajduje się w pobliżu. Już wcześniej zdarzały się tajemnicze portale otwierające się w powietrzu i niezliczone zjawiska UFO, z których większość jest sklasyfikowana do kategorii balonów meteorologicznych, które są często wypuszczane na lodowym kontynencie. Tym razem jednak mamy do czynienia ze sprawą, która jest trudniejsza do wyjaśnienia.
  Wszystkie wydarzenia sklasyfikowano jako ściśle tajne, jednak jak to się nierzadko dzieje, są wycieki. Tym razem stoi za nimi anonimowy geolog, zesłany na Antarktydę, aby badać próbki rdzeni lodowych. Jak się później okazało zderzył się z czymś czego by się nigdy nie spodziewał.
  „Jakieś dwa tygodnie temu pojawiły się plotki, że zostało znalezione dziwne promieniowanie mikrofalowe. Ostatecznie okazało się, że odczyty te pochodzą z głębi kontynentu, około 100 metrów pod lodem i mniej więcej 15 km od stacji. Wysłano w tamto miejsce wyprawę rekonesansową. To, co znaleźli to nie tylko transmisje mikrofalowe, ale także radioaktywność, jak również ogromne ilości ciepła, które emanuje pod lodem, co oczywiście przyczynia się do jego topnienia.”
  Powyższe sprawozdanie robi wrażenie, a im więcej się przeczyta, tym jest jeszcze dziwniej. W ciągu paru dni na miejsce zdarzenia wysłano zespół z USA, wyposażony w ciężki sprzęt do robienia odwiertów. Cała akcja działa się w tajemnicy, jedynie kilka osób miało dostęp do akt sprawy.
  Do miejsca wysłano specjalistów, prawdopodobnie po to, aby wykopać to, co się znajduje pod lodem. Około 4 godziny później zespół wrócił na stację- spośród 18 członków, 7 wymagało konsultacji z lekarzem. Jak się okazało, konieczne było działanie przeciw napromieniowaniu, ale jeszcze bardziej niepokojący był ich stan psychiczny- wszyscy bowiem byli w głębokim szoku po tym, co zobaczyli. Ich zachowanie było niezrozumiałe i chaotyczne.
  Z najnowszych informacji wynika, że obiekt jak i geolodzy są pod ścisłą ochroną armii amerykańskiej. Jak donoszą plotki, niedługo przyleci nowy zespół z USA by kontynuować badania.
  http://www.archiwa-x.pl/index.php/co-sie-dzieje-pod-antarktyda/

  OdpowiedzUsuń
 2. polecam film propagandowy z 1943 nominowany do nogrody akademii w 44
  ukazujący K.Haushofer i geopolityczny plan 'niemiec' ..a raczej ues :)

  na tym przykladzie można zobaczyć jak działają media do dziasiaj lecz nie mowie o newsach/wiad. tylko o filmach fabularnych , rozrywkowych , muzyce itd ..

  Plan For Destruction - Karl Haushofer's plan for Nazi global dominance.

  http://www.popmodal.com/video/14151/Plan-For-Destruction--Karl-Haushofers-plan-for-Nazi-global-dominance

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam oglądam audycje i nagle gdy pies szczeknie 12:35/36 pojawia się No własnie co cos się zmaterializowało na lewym górnym rogu tv i pikuje w dół znika w okolicy prawego tricepsu czas 12:39

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Darku otwarcie wrót to wyciągniecie z odchłani tych co tam zostali wtrąceni tysiące lat temu. Słyszał Pan o tartarze??? Oni zostaną ściągnieci na planete nie czuje Pan tego. Skąd się bierze dookoła całe zło i dlaczego ludzie skaczą sobie do gardeł??? "Oni" chcą ofiar i krwi...

  OdpowiedzUsuń
 5. A gdzie ja negowałem kiedykolwiek zbrodnie i eksperymenty niemieckie? A pan macha książkami zarzucając mi że nie czytam przypisów i powiązanych książek w tym temacie - dlatego neguję. Nie, nigdy tutaj nie napisałem że neguję zbrodnie i eksperymenty.

  Neguję takie głupoty, jakie popełnia pan co film - np. to że Kościół przedstawiał w jakiś tam sposób Bahometa w średniowieczu - podczas gdy jego wyobrażenie to wymysł XIX wieczny, a za wizerunek z piersiami odpowiada Eliphas Lévi. Nie ma takiej formy tego słowa wcześniejszej niż XIX wiek.
  Jeżeli pan ma takie wiadomości, to proszę je przedstawić.

  (a inwektywy to pan zaczął rzucać).

  OdpowiedzUsuń
 6. Też widziałem to coś w czasie audycji ? aha dodałem komentarz na tym pinoki coś tam bzdecie że ludzie wieszający psy na Panu Dariuszu są zwyczajnie zazdrośni że ma odwagę mówić o różnych sprawach i robi to w sposób interesujący i dający do myślenia-pewnie tego nie opublikuje ten pinokio coś tam . Tak czy siak szacunek Panie Darku i niech się Pan przypadkiem nie usuwa w cień w Panu nadzieja :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. A widziałeś Ty kiedyś program "Było, nie minęło..." redaktora Adama Sikorskiego, "Sensacje XX. Wieku" redaktora Bogusława Wołoszańskiego, albo serię "Polimaty" redaktora Radosława Kotarskiego? Miałeś jakąś książkę historyczną w rękach kiedyś o II WŚ? Tam masz wszystko interesująco podane i ze źródłami i przypisami a nie "gdzieś tam coś tam jakiś tam, co się dzieje w x? co się dzieje w y? no co się dzieje w z?" I kręcenie afery nie wiadomo z czego, przy problemach z wysławianiem się.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.