poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Szokująca prawda o polskiej armii

Ludzie piszą - „Służę w wojsku blisko 25 lat, byłem na misji w Iraku i  Afganistanie i takiego picu i bajeru to nawet za komuny nie było. Powiem szczerze – mamy na 100 tyś. armię tylko 20 tyś. żołnierzy pod bronią –  ponieważ 80 tyś. przerzuca się papierami i większość z nich nie trzymała  broni w ręku od lat. 7 lat temu mieliśmy blisko 500 tyś. armię w tym 50 tyś. urzędników wojskowych- więc pod bronią było 450 tyś, ale minister  Klich generałom kazał zrobić reformę więc zrobili: – zwolnili 300 tyś.  żołnierzy służby zasadniczej do domu i blisko 100 tyś. zawodowych z  jednostek bojowych. – zwiększyli 3 krotnie urzędników wojskowych, którzy  przerzucają się papierami np: kiedyś była logistyka jednostek wojskowych  więc równolegle powołano wielotysięczny Inspektorat Wsparcia, który  dubluje logistykę, a żeby było mało powołano Wojskowe Oddziały Gospodarcze które również dublują logistykę – tym sposobem dziesiątki generałów i  tysiące pułkowników siedzą nad papierami i przybiją pieczątki logistyce  jednostek. – Stworzono tysiące etatów tak niezbędnych wojsku jak: 
psycholodzy, pedagodzy, księża, wychowawcy, socjolodzy itp – zwiększono ilość etatów generalskich – mamy ich więcej niż armia USA, a nawet więcej  niż 20 mln. armia Chin !!! – pozostawiono dla picu 20 tyś. żołnierzy z  jednostek liniowych – którzy w kółko jeżdżą na misje – niektórzy byli po kilka razy, i ci ludzie nie będą w stanie obronić 1 województwa, a co dopiero całego kraju. Obecnie w telewizji – zauważyliście -pokazuje się  świetny sprzęt – OK, tylko zwróćcie uwagę, że nie pokażą Wam ich ilości –  a jest tego po kilkanaście/ kilkadziesiąt egzemplarzy na całą Polskę. W picu jesteśmy mistrzami świata tylko 20 tysięczną armią ludzi pod bronią  i świetnym sprzętem, ale w śmiesznych ilościach po kilkadziesiąt sztuk nie  obronimy się przed Białorusią i Ukrainą o Rosji nie mówię (ich jedna ze 100 dywizji liczy więcej żołnierzy i sprzętu niż nasze 20 tyś. wojsko).  Przypominam w naszej 100 tyś. armii , 80 tyś. biurokratów wojskowych nie potrafi walczyć chyba, że z kwitami! Jak się zainteresujecie, to dowiecie  się, że identyczna sytuacja była tuż przed rozbiorami Polski.”

Islamiści pokazują teraz swoje oblicze w Iraku i nie tylko tam - Totenkopf oraz Einsatzgruppen pod egidą USA i Anglików osiągnęli swój cel, wyszkolili super zbrodniarzy nad którymi stracili kontrolę. To są fakty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.