poniedziałek, 1 września 2014

75 lat to za mało abyśmy się opamiętali ...

 Kolejna rocznica największej hańby świata wielomilionowe ludobójstwo , które świat przyjmuje jak pigułkę na przeczyszczenie ....Zabijać mordować i gwałcić to nasze ludzkie przeznaczenie . Jesteśmy tępym i nie reformowalnym gatunkiem , jednostki świadome uciekają w zapomnienie oraz niebyt . Reszta czeka na swą kolej do pociągu zwanego Auschwitz czyli symbol śmierci .....

3 komentarze:

 1. Dokładnie, właśnie tak ludzie wolą pamiętać ślub księżnej Kate i William'a a takie rzeczy wrzucają w niebyt bo są smutne i straszne dla nich.Tak naprawdę to wolą słuchać kłamstw, i co najgorsze wiedzą że są to kłamstwa i to im pasuje.Z większości udało się zrobić bydło a, pan panie Darku niech się za żadną cenę nie poddaje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja osobiście odniosłem wrażenie ,że tv bardziej się interesowało Tuskiem jak rozpoczęciem 75 rocznicy wybuchu 2 wś.A co do naszego Narodu ,to jest on tak ogłupiony przez tv że ręce opadają.Powiedziec można że ludzie są tak już zaprogramowani żeby po pracy siedzieli w domu przed tv i nic nie robili niczym się nie interesowali tylko oglądali te telenowele itp.

  OdpowiedzUsuń
 3. "...Gazeta Polska Codziennie: Breslau powraca do Niemiec. Niemcy zamienili polską nazwę Wrocław na Breslau - tak oznaczone są drogowskazy ustawione wzdłuż autostrady łączącej Lebau ze Zgorzelcem, zauważa "Gazeta Polska Codziennie".
  To jeden z wielu przykładów prowadzenia przez Niemców spójnej polityki historycznej, powiedział dziennikowi historyk, prof. Jan Żaryn. - Biorąc pod uwagę te pozornie mało ważne tabliczki, widać, że to wciąż istotna kwestia. Przesłanki polityki historycznej naszego zachodniego sąsiada są oczywiste zarówno dla niemieckich polityków, jak i regionalnych służb, odpowiedzialnych za oznakowanie dróg,..."

  Kto się kręcił trochę po kraju, ten zapewne wie jak wyglądają oznaczenia miejscowości patrząc wzdłuż linii Racibórz - Wieluń. Czyżby nigdy nie zapomnieli o swoim?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.