wtorek, 30 września 2014

Po prelekcji w Łowisku Pstrąga 27-09-2014

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przybyli by wspólnie spędzić ostatni wrześniowy weekend w Górach Sowich. Bez Was impreza by się nie udała. Kilometry w nogach, megabajty wiedzy w głowie, milion tematów rozpoczętych - żaden nie zakończony, cały czas spędzony w terenie oraz przy ognisku zaowocował niesamowitym wyprostowaniem wielu aspektów dotyczących Riese. Niestety ze zrozumiałych przyczyn nie zamieszczamy całej relacji z prelekcji, która trwała przeszło 3,5 godziny. Prośba do uczestników o podawanie linków do swoich stron, gdzie zamieszczają zdjęcia oraz relacje z naszej wyprawy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przybycie!
Na spotkanie październikowe już brak wolnych miejsc - następne spotkanie pod hasłem Schwartze Thule odbędzie się w dniach od 20 do 23 listopada, jednak ilość miejsc topnieje jak śnieg na Kilimandżaro, czyli ilość miejsc kurczy się z każdym dniem. Wszelkie informacje dotyczące imprezy uzyskacie w Ośrodku wypoczynkowym RZECZKA:
58-320 Walim, Rzeczka 41
tel./fax 74 845 72 47, kom 695 949 132
rezerwacja@rzeczka.eu

A wkrótce ukarze się również informacja na blogu. 
Zapraszamy!
PS Za dwa tygodnie spotkanie w Gdańsku oraz spotykamy się w Malborku jak zwykle na moście po godzinie 18:00, od 6 października. 

4 komentarze:

 1. Dziękujemy Panie Darku za udane spotkanie !
  Gorąco pozdrawiamy Paweł i Dawid (młody)
  Do zobaczenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki Darku za udaną imprezę w Rzeczce. Warto było przyjechać.
  Pierwsza noc i wyprawa bez latarek w góry - ciekawe przeżycie by wytrzeźwieć do rana. ;-) Wypad na Soboń i Osówkę - też ciekawy.
  Ognisko, prelekcje, dyskusje - interesujące, choć tematy skrajne, bo od dublera Hitlera, po reptilian i chemtrails /smugi samolotowe/. Druga nocna dyskusja z Alkiem i Bartem - trudna, ale warta siedzenia do 3 rano.
  Drugiego dnia z nowo-poznanymi kolegami, po wypadzie na Wielką Sowę, wybraliśmy się jeszcze na zabawę z wykrywaczami metalu. Znaleźliśmy trochę złomu, który wrócił do Matki Ziemi.
  Cała impreza była bardzo udana. Ale ... chyba był jeden MINUS. Była za krótka.
  Link do moich fotek wysłałem Ci na emaila.
  Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na szlaku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na info w sprawie spotkania w Gdańsku i Malborku, w końcu będę miał blisko i przyjdę;)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.wykop.pl/ramka/2186222/czy-na-dolnym-slasku-powstanie-kopalnia-uranu-mieszkancy-sa-przerazeni/ ciekawe...

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.