piątek, 5 września 2014

Komunikat bardzo specjalny

W związku odwołania kolejnego zlotu w Rzeczce oraz upadku kolejnego stowarzyszenia (kasa , kasa brana bez ograniczeń ) , informuję iż nie jestem w stanie przyjąć wszystkich chętnych na Jesienne Spotkania z Dariuszem Kwietniem . Spotkania mają charakter zamknięty . Nie ma możliwości przyłączenia się w terenie oraz osobnego uczestnictwa w prelekcjach ....
Wszyscy chętni , przede wszystkim zdecydowani  niechkontaktują się z to jedyna możliwość uczestnictwa .

9 komentarzy:

 1. www.youtube.com/watch?v=LWC_XpX-RWw ciekawe poszlaki

  OdpowiedzUsuń
 2. kolejny bardzo ciekawy watek https://www.youtube.com/watch?v=Lxm_g3GTO9U

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwaga! Anty blog zmienił nazwę na April zakłamana rzeczywistość? To i tak nie zmieni postępowania w sprawie naruszenia prawa przez osobę odpowiedzialna za łamanie prawa. Świadczy to o poziomie ludzi odpowiedzialnych za oszczerstwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna zmiana na Riese zaklamana rzeczywistosc.

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=bpq0W5MGFYU

  OdpowiedzUsuń
 6. Ty Darek Ty weź się w końcu facet ogarnij. Kurna po poznańsku lub szkocku Ci powiem. Zacznij chłopie robić dobre tematy z wiśnią na torcie i zmobilizuj się intelektualnie bo szkoda Ciebie. Daj sobie spokój z oponentami i nie odpisuj poprostu. Będziesz miał więcej obraźliwych komentarzy to je potem wykorzystasz prawnie. Narazie jak się patrzy na to wszystko to wielki śmiech człowieka ogarnia. Masz chłopie dobrego kumpla na Chwaliszewie w Posen to niech Tobą pokieruje marketingowo bo za chwilę ztetrają Cię jak świnię na rzeźni i wielka dupa zostanie z Pinokia. No i nie wpierdalaj się w imprezy "książęce" na których nie byłeś. Tomek nie dostał żadnego pozwu. Nie siej demagogii. Co dalej z tym hopszczosem festiwalowym?
  ;-) A no coś w odpowiednim czasie.
  Przestań pisać o Karolu i jakimś Sidorze bo po co? Zrób coś o tysiąc razy lepszego niż to o czym można poczytać na ich blogach. P.S. fajne masz książki ale niech Ci "ekipa" podrzuci nowsze wydawnictwa nieco zweryfikowane. Eksploracja idzie do przodu... Pozdrawiam na chłodno... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to nie ma !!!? my busa już zamówili szlag trafi

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Darku, zrobiłem rezerwację na wrześniowe spotkanie, czy ono się odbędzie czy też zostało odwołane/przeniesione na pażdziernik ?

  OdpowiedzUsuń
 9. latalo latalo i sie ze...lo a gdzie kolejne posty,czyzby nic sie nie dzialo w riese,panie Darku gdzie ten ogien i zapal chcialem poczytac a tu nicccc

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.