czwartek, 25 września 2014

Jako jedyny i byc może ostatni wariat Riese piszę .

Ostatnie noce są bardzo zimne , dziękuje za baranice i skórę byka dzięki wam nie marznę . Nikogo z polskich poszukiwaczy tu nie widuję żadnych sawiaków , sidorów  , i innych rozpadłych grup , tylko Niemcy - Schwartze-Thule ... tylko ich po nocach spotykam . Karolu Sawiaku  mieszkam jak zawsze w grocie pod Rogowcem i tu przyślij mi pozew .

4 komentarze:

 1. Mieszkaj w grocie,ale wiedz że dwukrotne awizowanie upoważni sąd do przeprowadzenia procesu bez twojego udziału.Przegrasz wtedy i będziesz mógł sprawę wzruszyć w sądzie apelacyjnym.Zle kombinujesz-albo jesteś głupi albo chory.

  OdpowiedzUsuń
 2. 3maj się Darku. Ja Ciebie popieram. Odkrywanie prawdy boli tylko złych ludzi. Reszta jest Ci ogromnie wdzięczna. Dziękuje, że znalazła się taka osoba jak Ty. Pozdrawiam też wszystkich, którzy uczciwie Ci pomagają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego nie ma tam polaków, a są tam właśnie akurat niemcy ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro jesteś jedynym i być może ostatnim wariatem bądź chodź raz wiarygodny i udowodnij to wyznanie popierając je odpowiednimi argumentami. Napisz czy ci Niemcy których spotykasz tylko po nocach mają coś wspólnego z tymi dziadkami co biegali koło ogniska w pampersach. Jak już testujesz baranicę i skórę byka określ do ilu stopni na minusie zachowuje swoje parametry termiczne.

  Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.
  Spełniłem wymagania i udowodniłem że nie jestem automatem wpisując 4 cyfrowy kod więc mam nadzieję że mój post zostanie opublikowany.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.