sobota, 5 października 2013

Plan Himmlera nie istnieje


 1. DLA NIEDOWIARKÓW - Fragment ten za pozycją książkową : "Himler" Wyd.Czytelnik. Warszawa 1971 autorzy Roger Manvell oraz Heinrich Fraenkel , tlumaczenie Tadeusz Wolski.
  Odnośnie słowa czytanego - Cytuję fragment PLANU HIMMLERA :

  "Imperium europejskie stanowiłoby konfederacje wolnych państw, do której weszłyby: Wielka Rzesza Niemiecka, Węgry, Chorwacja, Słowacja, Holandia, Flandria, Walonia, Luksemburg, Norwegia, Dania, Estonia, Łotwa i Litwa. Państwa te rządziłyby sie same. Miałyby wspólną europejska walutę, niektóre dziedziny administracji włącznie z silami policyjnymi, armia, w której rożne państwa byłyby reprezentowane przez swoje formacje narodowe, politykę zagraniczna. Stosunki handlowe opierałyby sie na odpowiednich umowach. W tej dziedzinie Niemcy jako państwo najpotężniejsze ekonomicznie trzymałoby sie na uboczu, ażeby nie zakłócać rozwoju państw gospodarczo słabszych. Przewidziane byłyby również Wolne Miasta, mające swoje specjalne funkcje, m. in. reprezentacje kultury narodowej..."*

  Heinrich Himmler
   

4 komentarze:

 1. Mało ludzi o tym wie ale Unia Europejska ma nazistowskie korzenie, ja osobiście nazywam UE IV Rzeszą gdyż m.in. program UE jest bardzo podobny do programu nazistowskiego (NSDAP):
  - wspólna waluta (Euro)
  - wspólne ubezpieczenia
  - wspólny bank europejski
  - wspólna polityka pracy
  - finansowanie pierwszych struktur UE przez kapitał III Rzeszy, główni architekci UE to np. były nazistowski (używam słowa nie bez przyczyny) prawnik Walter Hallstein czy niemiecki bankier, jeden z członków Deutsche Bank i koncernu IG Farben Hermann Abs
  - paraolimpiada
  - zakaz palenia papierosów
  UWAGA! Jest szereg innych pomysłów UE, m.in. stworzenia wspólnej europejskiej armii pod banderą UE! Nie dopuśćmy do tego!
  Na potwierdzenie moich słów chcę powiedzieć, że spora grupa ludzi uważa w podobny sposób, dla przykładu niezwykle inteligentny, kontrowersyjny a zarazem niedoceniany polski polityk, którego osobiście bardzo cenię czyli Janusz Korwin-Mikke:
  www.youtube.com/watch?v=F-O7s2swW4w
  www.youtube.com/watch?v=JoKdpETmegQ
  Przy okazji muszę powiedzieć że prezes Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke jest chyba jedynym człowiekiem na arenie politycznej, który może polepszyć sytuację Polski.
  Oto reszta dowodów na temat pochodzenia UE:
  www.prisonplanet.pl/polityka/glowni_nazisci,p1267876834
  wezwaniedoprawdy.pl.tl/Nazizm-a-UE.htm
  Podsumowując pan Dariusz miał rację, kiedy zaznaczał w swoich audycjach że to wszystko co teraz widzimy (chodzi o technologię) zapoczątkowali Niemcy w latach 40 XX wieku. Jeśli ktoś myśli, że III Rzesza rozpadła się wraz z zakończeniem wojny to jest w dużym błędzie...
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli naprawde moze polepszyc sytuacje Polski J.Korwin-Mikke
   to jest on joz martwy !!!
   z czego jest mi bardzo przykro - lubie Jego polityke ...
   w tej grze niema wybaczenia -

   Usuń
 2. "Wykrycie organizacji hitlerowskiej w Sudetach"

  Praga 14 lipca 1945 (Tass). Jak donosi prasa czechosłowacka, władze bezpieczeństwa wpadły ostatnio w Sudetach na ślad szeroko rozgałęzionej hitlerowskiej organizacji terrorystycznej "Der Wolf", której członkowie przy pomocy aktów sabotażu i terroru usiłowali siać niepokój na terenie Czechosłowacji. Organizacja ta planowała między innymi napady na działaczy politycznych i społecznych, nie tylko w Czechosłowacji, lecz również i na terenie innych państw europejskich.
  W rejonie miasta Broumowa ujawnione zostały wielkie składy broni i żywności, których rozmieszczenie wskazuje na skrupulatnie opracowany system organizacji podziemnej. Grupy, liczące po 22 członków w każdej, przeszły odpowiednie przeszkolenie wojskowe pod kierunkiem byłych oficerów hitlerowskich i były zaopatrzone zarówno w karabiny, jak i broń automatyczną. Poza tym miały one liczne ośrodki obrony oraz dysponowały własną służbą łączności.
  Wyborowe oddziały tej organizacji wysyłane były na przeszkolenie do Reinsdorf, gdzie pod nadzorem oficerów odbywały kurs wojskowy, który przewidywał naukę operowania materiałem wybuchowym i posługiwania się wszelkiego rodzaju sprzętem wojennym. Po ukończeniu kursu członkowie organizacji wracali do miejscowości nadgranicznych, oczekując odpowiedniej chwili do czynnego wystąpienia.
  Na marginesie tej sprawy, wszystkie dzienniki prasowe ostrzegają, by nie dopuścić do wytworzenia się sytuacji, analogicznej do tej, która miała miejsce po pierwszej wojnie światowej, kiedy wkrótce po zawieszeniu broni, rozpoczęła się akcja "Czarnych brygad" kierowanych przez generałów i wyższych oficerów niemieckich, w celu przygotowania nowej wojny.
  Obecnie - czytamy dalej w dziennikach- zarówno militaryzm jak i imperializm niemiecki muszą być zniszczone w zarodku, a Niemcy którzy są źródłem niepokoju, muszą zniknąć z Czechosłowacji.
  Ujawniona w Sudetach organizacja terrorystyczna "Der Wolf" świadczy wymownie o tym, że Niemcy czechosłowaccy będą szkodzić do tej pory, dopóki nie usunie się ich całkowicie z granic Czechosłowacji.

  ps. Liczba 22 członków oddziału nasuwa skojarzenie z tymi co zostali znalezieni na Waligórskiej leśniczówce. Jeden egzekutor i 21 ciał...

  OdpowiedzUsuń
 3. "Nazistowskie korzenie brukselskiej UE" - polecam przeczytać wszystkim książkę:

  http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.