poniedziałek, 28 października 2013

Kowary - Krzaczyna - Bukowiec - Jelenia Góra

"Tajemnicze, a zarazem niesamowicie romantyczne grobowce kryją się wśród ogromnych głazów na szczycie niewielkiego zalesionego wzgórza. Dwie bezimienne kamienne płyty przykrywają szczątki ostatnich mieszkańców pobliskiego "Nowego Dworu" Henryka XXX Reuss i jego małżonki Feodory. Księżniczka Feo pochodziła z najbardziej wpływowych rodzin ówczesnej Europy. Jej przodkami byli między innymi Królowa Wiktoria - Władczyni Zjednoczonego Królestwa oraz kilku kolejnych cesarzy Niemiec. W tym samym leśnym kompleksie, w odległości kilkudziesięciu metrów, znaleźć można miejsce pochówku Marii Klementy Reuss, której grobowiec wyróżnia się piękną liliową dekoracją ozdabiającą wysoki kamienny krzyż".
7 komentarzy:

 1. Ciekawe z tym kominem, tylko to chyba jakiś blef :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Pana Darka oraz osób odwiedzających jego stronę
  Cytaty – ostatnie komentarze autora do ostatniego wpisu pt „Hitler i Atomówka” ze strony:

  >> http://muki.salon24.pl/531704,adolf-i-atomowka

  Którą Wam w Całości Polecam !

  „@PROBERIUM
  Jeżeli Hitler był tworem Illuminatów, to jednak wyszedł spod ich kontroli.(?)

  Nie uszedł ale się wymknął spod ichnich wizji porządku nowego świata.
  W Rosji w latach 14-17 był znaczny kryzys gospodarczo finansowy. Korporacje banków Żydowskich odmówiły Rosji kredytów, za to szczodrze obdarzały kredytami Japonię. To był początek zemsty. Tyle ze wcześniej Car pozwolił żydom się tam osiedlać na terenach Rosji, a nawet byli pod szczególną opieką owi zasiedleńcy. Rozrośli się i wszędzie mieli swych przedstawicieli przede wszystkim w handlu i we władzach.
  Car był naiwniakiem nie wiedział a nawet nie świtało mu ze gotuje sobie łoże Madejowe.
  Później prze całą Europę przejechał zaplanowany i zaplombowany pociąg w którym wiezione do Rosji było 6 milionów dolarów z banków żydowskich na polecenie dwóch wywrotowców i 200 ludzi mających organizować wywrotowe działania....
  Sponsorowana Japonia mogła pójść na Mandzurię.

  Dlaczego wybrali Trzecią Rzeszę? Miała największy potencjał w ówczesnych latach?

  Wcale ich nie wybrali to naziści odkryli bazy obcych.
  Wszyscy miauczą że była III Rzesza. No była i co z tego? III Rzesza była dla maluczkich tu szlo o znacznie wyższe cele. Daleko bardziej wyższe niż całemu temu globu nawet dzisiaj się śni.

  Niemcy byli jako germania narodem wybranym. Znaleźli drogę do Boga poprzez bazy obcych. Ich celem była inna polityka daleko bardziej wykraczająca poza obrys tej planety. Cała masa naiwnych czy też nawiedzonych znawców pluje pierdołami i głupotami ścieląc drogę w krzaki.
  Na zewnątrz była III Rzesza, ale najważniejszy był rząd na Uchodźstwie, NSDAP, a po części SS.
  Po latach wychodzi na to ze Adolf świadomie odsuwał SS od wszelakich prac bo w wiedział że w ich szeregach na stanowiskach są zakonspirowani żydzi, którzy będą bruździć.
  NSDAP czyli ”” Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników””, czyli naziści pierwszej wody wybrani z wybranych poprzez selekcje byli najbardziej czyści. Stąd przewroty w Rzeszy i przetasowania.
  Zdumiewające jak Adolf doszedł do najwyższego stanowiska.
  To żydzi go wypromowali i wspomagali, szykując zamieszki. tyle ze to inna bajka.

  Od dziecka dziwił mnie skok technologiczny w latach 30-45 XX wieku, tak samo wątpiłem w to by amerykanie odkryli bombę atomową, ale to tylko moje odczucia.
  I nie był on dziełem przypadku.
  cdn

  OdpowiedzUsuń
 3. cd

  Jeżeli A.H. dysponował bronią atomową to dlaczego jej nie użył przeciwko nacierającej armii czerwonej?

  Ależ użył jej nad Bałtykiem. Dlatego rząd na Uchodźstwie do dziś istniejący mógł istnieć i prowadzić swe plany cały czas chociaż w ukryciu.
  Daj sobie spokój z narodem Niemieckim. Tu szło nie naród niemiecki ale o Germanię z wyższej półki. Tu szlo o najczystszych Aryjczyków.

  Odpowiedz co do bomby i jej użycia wygląda Tak:
  Adolf wiedział jakie są skutki stratosferyczne i na glebie użycia atomu. Ameryka i Rosja zawarły przymierze bo nie mogli sobie dać rady z lotnikami niemieckimi tak mężczyznami jaki kobietami latającymi w stratosferze na poziomie 10 000 – 20 000 km nad ziemią. A sięgające ich możliwości czyli w granicach 60 000 km. Dlatego wspólna akcja USA I Rosji detonacji dwu bomb ””A””nad biegunem bazą obcych, odbyła się nie nad ziemią czy pod ziemią ana znacznej wysokości.
  Niemieccy lotnicy zwani Underlanderami, nie mogli latać na swych stratosferycznych maszynach. Kiedy wchodzili na poziomy przelotowe, dotrzymywali śmiertelna dawkę zjonizowanego promieniowania i tak dużego ze niejednokrotnie nie wracali do bazy.
  Nie mogli przebywać w wysokiej próżni nim wyszli wyżej lub niżej latali, byli napromieniowani śmiertelnie przez sztucznie powstały pas radiacji Van Alena na wysokości 64 000 km nad ziemią. który notabene blokował łączność radiowo - radarową.
  Adolf znał te wyniki ale ruskie wraz z USA poznały dopiero ich możliwości radiacyjne jak zdradził im to fizyk.
  ””...Mówi się ,że tonący brzytwy się chwyta,....”””
  Adolf żadnej brzytwy się nie chwytał. Do dobra bajka dla maluczkich naiwniaczków na dobranoc ogłupiając ich ego do tego stopnia ze wszelakim jestestwem wierzą że maja racje. Ale oni tylko wierzą i nic po zatem.
  Zdumiewało mnie zawsze dlaczego Adolf rozpoczął i podjął się światowej konfrontacji sił skoro wiedział ze przegra i to było oczywiste na samym początku nim to zaczął.
  Po latach znalazłem odpowiedź:

  …........ po złożeniu życzeń Adolfowi Hitlerowi w 45 roku, a był to dzień urodzin, Himmler pojechał na kilkunastogodzinne spotkanie z Robertem Masurem przedstawicielem światowego kongresu Żydów..............

  I ten Żyd nie był internowany w obozie a swobodnie się przemieszczał jak cala masa żydów z wyższej półki? I bardzo mu przeszkadzało ze mnóstwo jego wyznaniowych rodaków umiera w obozach? To była jedyna grupa Żydów którą tak Hitler jak i Mussolini popierali bo to byli syjoniści.
  Dlaczego Himmler w agrarnych szkołach SS szkolił żydów syjonistów?

  Bo syjonistów popierali naziści i faszyści, dlatego że syjoniści byli jedynymi żydami, jedyną grupą etniczną która deklarowała i niby chciała opuścić Europę....................i mogła wytrzebić arabie.

  Potem jak znajdę nieco czasu dokończę swą myśl. MUKI28.10 06:31”
  cdn

  OdpowiedzUsuń
 4. cd

  @PROBERIUM
  Dlatego pierwsza wojna światowa wybuchła z powodu nienawiści i zawiści.
  Druga z powodu Boskiej rasy i rządu na uchodźstwie.
  Trzecia z powodu Antychrysta, który będzie chciał być na tronie równy Bogu.

  Ta trzecia wojna będzie straszna w swych skutkach pokaże oblicze antychrysta i ludzie nie wiele będą mieli dopowiedzenia. Atomówki tu nie pomogę tylko zasmrodzą ekosystem. Kiedy je użyją opadnie żółty proszek na ziemie, Ale Antychryst przegra sromotnie, bo będzie walczył z Underlanderami.

  To już chyba nawet nie są ludzie – Aryjczycy. To jakby odrębna niby osobna rasa bardzo zmieniona, ale nadal humanoidzi.

  Do tego przyłączy się zmasakrowana Europa, która będzie podnosić się z kolan. Najpierw wspólnymi siłami i wysiłkiem, kiedy usuną zdrajców narodów, zniszczą Półksiężyc i samego antychrysta.
  Rozważając prace i przesłania wielkich wizjonerów w tym Nostradamusa, uważam ze maja oni racje.

  Przykład:
  Pisałem ze ten rok będzie zimą bardzo srogą i mroźną ze trzeba poczynić zapasy. Jakże byłem zdumiony, kiedy przeczytałem ze zbliża się do nas zima stulecia tak głoszą rosyjscy meteorolodzy, z czego wyśmiewają się krajowi mędrcy i znawcy tematu.
  http://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-czy-przed-nami-zima-stulecia,nId,1049237
  MUKI28.10 09:45”  PS To co Pan Darek „odkrywa” oraz „podejrzewa” odnośnie celów II Rzeszy jest w 100% prawdą – oczywiście malusieńkimi i porozrzucanymi fragmencikami strasznej ale jednak prawdy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Darku znowu Pan był w Kowarach i okolicach i znów nie wiedziałem.
  Czy jeśli będzie Pan znów w tych okolicach to powie Pan wcześniej? Bardzo bym chciał pozwiedzać te miejsca z Panem posłuchać ciekawych informacji o nich o których nie wiedziałem wcześniej mimo że mieszkam Tu.Miło się Pana słucha bardzo lubię Pana i opowieści i ciekawe informację których nie znałem wcześniej na temat Gór Sowich, Riese,Głuszycy i wielu innych ciekawych miejsc.Może będzie możliwość spotkania się i pozwiedzania z Panem i posłuchania w Głuszycy w której często jestem? Dziękuję Panu za to co Pan robi dla historii i dla pamięci.Robi Pan świetną robotę dziękuje i pozdrawiam z Kowar.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na kiedy ta trzecia wojna światowa jest nam pisana?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.