sobota, 5 października 2013

Molo w Sopocie, "Przeprawa" w Tczewie
1 komentarz:

 1. - GDYNIA -
  Bardzo jestem ciekaw , czy przyszłość pokaże , czy można połączyć temat obiektu , który spadł do basenu portowego gdyńskiego portu (Basen Polski) 21 stycznia 1959 ok godz.5 lub 6 rano , ok 30m od nadbrzeża , z tematem megalitycznych budowli (ich pozostałości) związanych z Świętą Górą w Gdyni .Wg niektórych na wysokości Kamiennej Góry na wysokości jej plaży , w morzu , w strefie przybrzeżnej , znajdują się pozostałości czegoś megalitycznego , niektórzy nawet mówią o kamiennym dysku .
  Japońska ekipa TV NHK TTC Channel 8 przebywała tutaj już w roku 1996 , cytuję :
  "... Pewien marynarz z "Dąbrowskiego" powiedział Japończykom, że wojskowi wtedy "coś wyłowili" z basenu.
  Natomiast niejaki inżynier Alojzy Data wspominał o walcowatym naczyniu z folii, które zabrali funkcjonariusze bezpieki ..."
  Dalej cytat :
  "...Polski ufolog B.Rz. dodał do tego, że wartownicy portu wojennego w Gdyni zatrzymali na plaży czołgającego się humanoida o sześciu palcach u rąk i nóg. Rannego przybysza przewieziono ponoć do Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Podobno japońska ekipa poszukiwała dokumentów świadczących o przyjęciu go do lecznicy, ale niczego nie znalazła ..."
  Teraz połączmy ten temat z III Rzeszą , a mianowicie pracy Niemców (pod egidą SS) w okresie II W.ŚW. nad technologiami rakietowymi , być może również jądrową , baza U-BOOT - Kriegsmarine "Gotenhafen-Hexelgrunt" , dalej idąc geograficznie na północ , północny zachód i północny wschód w kierunku Władysławowa i okolic , obszar Babich Dołów , poligon rakietowy (testy) , poligony torpedowe (testy) - zakłady doświadczalne Torpedoversuchtanstalt (TVA) , niektórzy mówią również o DYSKOPLANACH . Co kryją podziemia pod tym obszarem ? - przyszłość pokaże .
  Słyszeliście o zdarzeniu z roku 1950 r ?. gdzie prawdopodobnie wyszły z podziemnych instalacji trzy (według innego źródła tylko jedna) wynędzniałe postacie ludzkie. Byli to hitlerowscy żołnierze Wehrmachtu, którzy przez pięć lat tam się ukrywali lub byli strażnikami czegoś .
  Tutaj jeszcze warto zaczepić o temat - struktury geologicznej i energetycznej tego regionu , bo jeżeli sprawdzą się w przyszłości sprawy budowli megalitycznych w tym rejonie , to na pewno będzie to związane z siatką energetyczną naszego globu . Jeżeli Niemcy (np.SS ,Thule , Vrill) w tym też maczali palce i wiedzieli , ze można to powiązać , to moim skromnym zdaniem - te wszystkie puzle być może poukładają się w spójną całość : - sprawy III Rzeszy , UFO , Megalityka , energia .
  Ale to jest tylko moje prywatne zdanie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.