piątek, 4 października 2013

No i zaczęło się już na dobre

Putin wysyła wojsko do Arktyki odbudowują  swą bazę o nazwie Nowa Rosja , przypadek -info Polsat News .Dalej w Chnach dziwne trzęsienie ziemi zapadło sie 10 000 mkw gruntu , pod ziemią znajdowała się tajna baza .-info TVN . Starcia w USA powód kryzys budżetowy  tam naprawdę do siebie strzelają - o tym wiecie wszyscy . System się rozpada to już fakt , anie mrzonki . Narcyzi kościoła jak nazwał ich Papież Franciszek nigdy nie oddadzą władzy  i kasy prędzej pociągną za sobą na dno swych wiernych . Brednie wariatów stają się coraz bardziej wyraźne , a plan Himmlera , którego nie ma , wypełnia sie co do joty ......

3 komentarze:

 1. Gdzie można przeczytać ten plan Himmlera?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy takowy plan istniał, ale najwidoczniej Niemcy jakieś pomysły musieli mieć:

  2 lipca 1945 "Szatańskie plany niemieckie"
  Wedle informacji londyńskiej "Daily Mail", Niemcy posiadali plany tajnych broni w przewidywaniu wojny, która miałaby nastąpić za 50 lat. Dziennik ogłasza fakty ujawnione przez oficera amerykańskiego, który twierdzi, że niemieccy wynalazcy opracowali nowe rodzaje straszliwej broni, którą zamierzali skierować przeciwko cywilizowanemu światu.
  Nawiązując do tej informacji "Times" pisze: "Te prace obejmują całą analizę ohydnych wynalazków, z których pewne są ulepszonymi rodzajami latającej bomby i pocisku rakietowego, inne zaś, wśród nich okręty podwodne o napędzie odrzutowym i torpedy, kierowane samoczynnie, miały dokonać zagłady brytyjskich sił morskich."
  "Times" domaga się w związku z tym, zupełnej likwidacji niemieckiego sztabu generalnego"

  OdpowiedzUsuń
 3. Na temat broni i depopulacji i planu Himlera - cytuję :
  Od Cyklonu B do RU 486

  "Środek chemiczny RU 38486 (od Roussel-Uclaf, produkt nr), określany w skrócie mianem RU 486, został opracowany i przetestowany we Francji przez prof. Etienne-Emile Beaulieu, pracującego dla przedsiębiorstwa farmaceutycznego Roussel-Uclaf SA. Ciekawostką jest fakt, że od 1968 roku jednym z większych udziałowców Roussel-Uclaf był niemiecki koncern Hoechst AG. Hoechst to jedna z trzech firm wydzielonych przez Amerykanów po II wojnie światowej (w 1951 roku) z Interessengemeinschaft Farbenindustrie AG (I.G. Farben), znanej powszechnie między innymi z produkcji Cyklonu B, używanego przez Niemców do masowej zagłady więźniów w komorach gazowych. IG Farben miał również współudział w zbrodniczych eksperymentach medycznych, przeprowadzanych w obozach koncentracyjnych, między innymi w Buchenwaldzie, Auschwitz czy Ravensbrück oraz w wykorzystywaniu więźniów do niewolniczej pracy. Firma, w której wynaleziono i rozpoczęto produkcję RU-486, jest następcą producenta Cyklonu B. Trudno, nie robiąc badań historycznych, wnioskować, czy jest to przypadek, a jego znaczenie ma wymiar tylko symboliczny. Można się pokusić o stwierdzenie, że ta zależność ma głębszy charakter. Tak czy inaczej holokaust trwa nadal."

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.